Menu stránek
Menu kategorií
Českobudějovický klub Fabrika oslaví čtvrté narozeniny dvoudenním festivalem

Českobudějovický klub Fabrika oslaví čtvrté narozeniny dvoudenním festivalem

Své čtvrté narozeniny oslaví v polovině září oblíbený českobudějovický multižánrový klub mc Fabrika. A to hned ve dvou dnech! Fabrika fest se uskuteční 13. a 14. září. Vždy od 21 hodin.  Vstupné na jednotlivé večery bude 60 korun.

fabrikawebFanoušci rocku a metalu si užijí hlavně sobotní den, kdy jsou na programu dvě českobudějovické kapely – STRAIGHTBACK a RAPTOR. Druzí zmiňovaní předvedou ve Fabrice speciální set, během kterého s nimi vystoupí několik hostů. „Ani repertoár nebude úplně tradiční,“ slibují mladí muzikanti, kteří se věnují ostřejšímu heavy metalu.

Páteční den bude stylově rozmanitý. Vedle bluesových MANILLA JOE z Českých Budějovic zahraje elektronické duo CREATURES. Třetím na soupisce je pak Řimi z českobudějovické kapely Kool-Aid.

PROGRAM FABRIKA FESTU:

Pátek (13.9.):

  • Řimi (KoolAid)
  • Manilla Joe
  • Creatures

Sobota (14.9.):

  • Raptor & hosté
  • StraightBack

Mc Fabrika je klub, který je oblíbený jak u fanoušků nejrůznějších hudebních žánrů, tak i samotných muzikantů. V uplynulých letech zde vystoupily jak tuzemské stálice, jako je třeba Debustrol, Oceán či Aleš Brichta, tak i zahraniční hvězdy, mezi které zajisté patří třeba legendární Pro-Pain.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 19 =