Menu stránek
Menu kategorií
Cream Pie předvedou v Čechách a na Slovensku prvotřídní rock!

Cream Pie předvedou v Čechách a na Slovensku prvotřídní rock!

Osmdesátkový rock opět válí! Po celém světě vznikají nové kapely, jež si libují v nadupaných autech, večírcích a pořádně žhavých holkách. Jedněmi z nich jsou italští borci Cream Pie, kteří v polovině srpna navštíví i Českou republiku a následně Slovensko!

Cream PieCream Pie mají rádi Mötley Crüe, L. A. Guns, Whitesnake a Dokken. Jejich muzika připomíná jeden velký nespoutaný večírek. Jsou odvázaní a energičtí! Přesně jako jejich vzory před lety… Kapela vznikla v roce 2005 a okamžitě se vrhla na rock´n´rollovou scénu. S debutovým albem přišla v roce 2008. Maximálně vyhraný a zkušený soubor natočil výbušnou směs, která si se starými klasikami z 80. let v ničem nezadá.

Cream Pie se v Čechách představí 16. a 17. srpna. Vystoupí v Mostu a Praze. 19. srpna se již budou nacházet na Slovensku, kde zařádí na pódiích v Hlohovci, Bratislavě, Banské Bystrici a Stropkově.

Na Slovensku se ke Cream Pie připojí krajané Smokin´ Kills, kteří taktéž předvedou divokou show! Smokin´ Kills jsou sice mladou smečkou, ale o to hladovější a řádně charismatickou, na čemž má lví podíl skvělý frontman Andrew Drive.

TURNÉ:

  • 16. 8. Most (CZ), Záchytka
  • 17. 8. Praha (CZ), Atelier
  • 19. 8. Hlohovec (SK), Teatro
  • 20. 8. Bratislava (SK), U Ocka
  • 21. 8. Banská Bystrica (SK), Cult
  • 22. 8. Stropkov (SK), U Fiľa

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *