Menu stránek
Menu kategorií
DANIEL LANDA – Dilema pyrotechnika

DANIEL LANDA – Dilema pyrotechnika

Daniel Landa v listopadu vyráží na akustické koncertní turné Dilema pyrotechnika. O které si můžeme přečíst, že jde o podzimní uvolnění s písněmi Daniela Landy na uklidnění duší.

Na letošní podzim připravil populární tuzemský zpěvák Daniel Landa akustické turné s názvem Dilema pyrotechnika.

„Chtěl jsem navázat na vystoupení, které jsem každoročně v zimě dělal. Líbí se mi, že během akustických koncertů se lépe komunikuje s publikem a písničky jsou mnohem osobnější. Není to gigantická hala s deseti tisíci fanoušky. Je to úplně o něčem jiném než masové koncerty. Během koncertu hovořím o skladbách a návštěvníkům překládám historky o tom, jak dané písně vznikaly, takže je nechávám nahlédnout pod pokličku,“ sdělil Deníku Daniel Landa.

Po loňském turné Vozová hradba, které bylo návštěvností velmi úspěšné, tak Landa vyráží na šňůru, která pro něj není úplně typická, díky jejímu akustickému pojetí. Navíc se zastaví celkem na dvanácti zastávkách, což je po loňských čtyřech koncertech také dost. K názvu turné Landa dodal: „Název symbolizuje, že člověk neustále bloudí a přemýšlí, co udělá a každodenně řeší dilemata. Proto Dilema pyrotechnika, což je vlastně i název jedné skladby.“

Termíny a místa konání koncertů:

Koncerty začínají vždy v 19 hodin a lístky jsou k dostání v předprodeji na Ticketportal.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *