Menu stránek
Menu kategorií
Daniel Landa zakončil ŽITO TOUR v Praze vyprodanou halou!

Daniel Landa zakončil ŽITO TOUR v Praze vyprodanou halou!

Daniel Landa má za sebou náročné, avšak velice úspěšné turné, které v sobotu 29. listopadu 2014 ukončil v Praze. Haly praskaly ve švech a tóny jeho největších hitů zněly v uších desítkám tisícům fanoušků. Zpěvák dokázal, že je ve skvělé formě a už teď začíná pracovat na Velekoncertu, který se uskuteční 12. září 2015 v pražských Letňanech.

LandaKoncertZlé jazyky tvrdily, že Daniel Landa nemůže naplnit sportovní haly po tom, co oznámil konec své kariéry v showbusinessu. Už 21. listopadu v Bratislavě se však ukázalo, že nic z toho nebyla a není pravda. Daniel Landa a jeho hvězdně sestavená kapela sklízela jeden velký aplaus za druhým. Publikum zpívalo s Danielem všechny jeho hity. Hluboké texty probudily emoce a dokonce vyvolaly i slzy dojetí.

Celou šňůru ho doprovází velcí profesionálové – kytarista Tomáš Vartecký, Karel Mařík, Jakub Antl, Miloš Meier, Václav Noid Bárta, Sabina Křováková a Míša Nosková. Z vystoupení sálá obrovská energie a dobrá nálada. Pódium, které je ve tvaru runy GIBU, nutí všechny vystupující být stále v pohybu. Když Daniel zpívá k jedné straně publika, Noid baví tu druhou. Vokalistky Míša a Sabina, když zrovna nezpívají, snaží se z fanoušků dostat maximum.

V Praze Daniel věnoval jednu ze skladeb na památku nedávno zesnulému Petrovi Hapkovi. „Tohle je pro tebe Petře! Díky za všechno!“ zvolal zpěvák z podia. Zvolený playlist byl takovým průřezem jeho kariéry. Zazněly hity Valčík, Tradice, Touha, Cesta, Šmouha a nebo Uruz. Premiérou byl duet s Noidem, který je typický tvrdý rockový song o válce a boji.

Vstupenky na Velekoncert jsou již v prodeji. 12. září 2015 se fanoušci mohou těšit na „velezážitek“ na letišti v Letňanech. Kouzelník ŽITO chce splnit další kejkli a svolat na místo sto tisícové publikum. Sám Daniel Landa prohlásil, že on sám bude šťastný, když přijde okolo 40 000 lidí. Koncert nabídne to nejlepší z kompletní tvorby Daniela Landy a sám zpěvák slibuje svým fanouškům řadu překvapení. Už prozradil, že na místě bude přítomný symfonický orchestr, a tak se dá očekávat skutečně fantastický zážitek, jaký na tuzemské hudební scéně zatím nemá obdoby. „Velekoncert bude obrovská akce, kde vedle velkého symfonického orchestru, bude i obří projekce a další velká překvapení. Bude to velký příběh, poskládaný z nejzásadnějších písní celoživotní tvorby v megalomanské produkci, zkrátka něco, co tady ještě nikdy nebylo “ říká Daniel Landa, který si zároveň uvědomuje, jak obří ambicí je stanovená cílová návštěva Velekoncertu.

Zpěvák se v příštím roce nebude věnovat pouze hudbě. Čeká ho další kejkle – rally a potápění na nádech.

Vstupenky na Velekoncert v síti Ticket Art a Ticketportal v cenové kategorii 590,- a 390,-Kč.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *