Menu stránek
Menu kategorií
Debbi předskokankou Jamese Arthura

Debbi předskokankou Jamese Arthura

Talentovaná zpěvačka DEBBI (21) vystoupí jako předskokanka britského zpěváka a vítěze X Factoru Jamese Arthura za doprovodu patřičné letní atmosféry a velkých očekávání fanoušků! Beznadějně vyprodaný koncert se odehraje v rámci koncertní série Excelent Jukebox, kterou společně připravují Gambrinus Excelent a Fource Entertainment již 3.8. v Riegrových sadech – Park Café!

JamesArthur3„James Arthur má naprosto skvělej a neskutečnej hlas. Vůbec to nechápu. Tolik energie a tolik „špíny“ najednou. On je pro mě opravdová emoce v hlase,“ říká Debbi, a pokračuje: „Letos máme hodně hraní přes celé léto. Hrát před Jamesem není naše první předskakování zahraniční hvězdě – doteď to byla vždy skvělá zkušenost. Tentokrát – 3.8. v Riegrových sadech to bude ovšem velká srdcovka!”

Svoji pěveckou kariéru nastartovala DEBBI hitem Touch The Sun, který se stal nejhranější skladbou roku 2011 v českém éteru a zároveň získal prestižní ocenění Anděl v kategorii Skladba roku. Dalším hitem se stala letní píseň La, La a také skladba rappera Lipa Ležím v Tvé blízkosti. Debiino druhé album LOVE, LOGIC & WILL vznikalo téměř celý rok 2012 v pražském nahrávacím studiu RePrague pod vedením producenta Martina Ledviny. O repertoár se tentokrát autorsky největší mírou postaral právě sám Ledvina, ale svými skladbami přispěla i Jana Kirschner nebo Ivan Král.

Jamese Arthura uslyší a uvidí Praha podruhé – poprvé letos v březnu úspěšně vyprodal pražský Lucerna Music Bar. Tentokrát se představí v unikátním projektu Gambrinus Excelentu a Fource Entertainment s názvem Excelent Jukebox v zahrádkách pražských Riegrových sadů. Koncert se koná již 3. srpna a je beznadějně vyprodán.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × two =