Menu stránek
Menu kategorií
Debutové album pokřtí Kníry koncem listopadu v Divadle pod lampou!

Debutové album pokřtí Kníry koncem listopadu v Divadle pod lampou!

Po beznadějně vyprodané dubnové premiéře se nová plzeňská senzace vrací do Divadla pod lampou, aby zde v pátek 29. listopadu poprvé představila svým fanouškům debutové cd s názvem „Knír v duši“, které kapele pokřtí americký hokejista ve službách plzeňských Indiánů, Ryan Hollweg!

KniryTěžko si představit stylovějšího kmotra pro desku Knírů, než tohoto vyznavače tvrdé hry a rockové hudby, který oplývá bohatou a výstavní mustáží a kromě hokejky navíc umí řádně vzít také za kytaru. A aby toho nebylo málo, pozvání s radostí přijal také sám Jemnostpán se svojí těžkotonážní družinou Trautenberk, která úderem deváté akci odstartuje a oplatí tak Knírům jejich nedávnou účast na křtu svého alba „Hladová srna“.

KNÍRY – moustache rock´n´roll – hudba opravdových mužů!!!

V sestavě plzeňské skupiny Kníry najdete muzikanty, kteří prošli celou řadou kapel jako např. Tleskač, Požár Mlýna, m.y. music, Sebevrány, Ausgerechnet, wYF#?, Kráva nebo Dispinxies.

Těchto sedm novodobých statečných letos vztyčilo skomírající prapor pravého mužství a prostřednictvím našláplého rock´n´rollu s tříčlennou dechovou sekcí a přesahy do nejrůznějších hudebních stylů, rychle a jistě rozšiřuje řady svých fanoušků po celé republice.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 + 8 =