Menu stránek
Menu kategorií
Dee Dee Bridgewater v pražské Lucerně letos v dubnu nevystoupí

Dee Dee Bridgewater v pražské Lucerně letos v dubnu nevystoupí

Hvězdná americká jazzová zpěvačka a držitelka mnoha prestižních hudebních ocenění včetně tří Grammy Dee Dee Bridgewater měla na jaře potěšit příznivce z České republiky vystoupením ve velkém sále pražské Lucerny. S novým programem Dee Dee´s Feathers se jim měla představit konkrétně 7. dubna 2015.

deeDeePořadatelé jsou ovšem nyní nuceni s lítostí oznámit, že se koncert z technických důvodů ani v novém termínu nebude moci uskutečnit. Vstupenky na zrušený dubnový pražský koncert je možné vrátit na pobočkách předprodejní sítě Ticketpro v místě zakoupení – www.ticketpro.cz. V případě nákupu e-ticketu stačí poslat e-mailem číslo objednávky a číslo účtu na adresu ticket@ticketpro.cz.

Vstupné bude oproti předložení vstupenky zákazníkům vráceno v plné výši.

Dee Dee Bridgewater by v letošním roce měla nahrát a vypustit do světa novinkové album s původními skladbami i klasickými jazzovými standardy. Termín vydání ani další podrobnosti zatím nejsou známé. Ví se jen tolik, že by měla spolupracovat s trumpetistou Irvinem Mayfieldem, také držitelem ceny Grammy, a špičkovými muzikanty z New Orleans Jazz Orchestra.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 1 =