Menu stránek
Menu kategorií
DJ a producent HEADHUNTERZ se vrací do Prahy

DJ a producent HEADHUNTERZ se vrací do Prahy

Špička světové hard dance scény, holandský producent HEADHUNTERZ, který má obrovské zásluhy na její rostoucí popularitě, vystoupí 24. 4. v pražském klubu STORM!
Headhunterz3Headhunterz, vlastním jménem Willem Rebergen začínal svou kariéru ve dvojici s Bobbym van Puttenem jako Nasty D-Tuners. Po tom co se v roce 2005 upsali holandskému hardstylovému vydavatelství Scantraxx se finálně přejmenovali na Headhunterz. Krátce po vydání jejich první tvorby zůstal Willem sám a převzal celý projekt.

Působil nejen na všech větších hardstylových akcích jako Qlimax, Defqon. 1, Q-Base, inQontrol, Decibel a dalších, ale také na jste ho mohli slyšet na populárních festivalech elektronické hudby jako Electric Daisy Carnival a Tomorrowland. Stal se prvním hardstyle umělcem, který se dostal do DJ Mag Top 100. Nakonec si založil vlastní vydavatelství, a to HARDwithSTYLE Records, které se specializuje na hledání nových talentů hardstylové scény.

Pokud tedy chcete vidět tuto hvězdu světového formátu v akci, určitě si nenechte ujít jeho vystoupení v klubu Storm! O support se postarají čeští hardstyle a Reverse Bass DJs ve složení Michnoss, X-Tray, Style D, Maicuss, George Crusher a Dark Wizard.

Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut, Ticketportal, Ticketpro za krásných 390kč včetně poplatků a rychle mizí. Na místě vstupenky budou za 400 Kč do 22:00 a 450 Kč poté!

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − two =