Menu stránek
Menu kategorií
Do Čech a na Slovensko se chystají Powerized, holandská odpověď na Edguy

Do Čech a na Slovensko se chystají Powerized, holandská odpověď na Edguy

Že je power metal výsadou pouze Německa či Švédska? Powerized v čele se zpěvákem Nickem Hollemanem dávají najevo, že i v Holandsku si muzikanti s melodickým a rychlým metalem rozumí! 6. září tato skvělá smečka, která vychází z odkazu Edguy či Powerwolf, vyrazí na turné, jež zasáhne také Slovensko a Českou republiku. Společně s nimi přijede výborná progresivní partička The Mad Baron.

PowerizedAčkoliv jsou Powerized pro tuzemské fanoušky nepříliš známý pojem, o žádné zelenáče se nejedná. Nick Holleman je mimo jiné zpěvákem legendárních Vicious Rumors! Powerized mají skvělou koncertní pověst, o čemž zajisté přesvědčí i vás!

The Mad Baron pochází také z Holandska. Jejich muzika je podstatně rafinovanější a možná i méně přístupnější, což ale neznamená, že je nekvalitní. Naopak! Dlouhé a progresivní kompozice potěší například fanoušky Tool či Dream Theater. The Mad Baron ale při psaní svých skladeb sahají pro inspiraci i hluboko do 60. a 70. let, kdy byl progresivní rock na vrcholu. Absolutní lahůdka!

Kombinaci Powerized a The Mad Baron si užijí fanoušci hlavně na Slovensku. Kapely zahrají například v Humenném (6. 9.) či Hlohovci (9. 9.). Česká zastávka proběhne 10. září v plzeňském Parlamentu.

Turné:

  • 6. 9. – Humenné – Live Club
  • 7. 9. – Námestovo – Baron
  • 8. 9. – Brezno – Dart
  • 9. 9. – Hlohovec
  • 10. 9. – Plzeň – Parlament

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven − six =