Menu stránek
Menu kategorií
Elektronickou událost podzimu Tycho doplní experimentátor Christopher Willits

Elektronickou událost podzimu Tycho doplní experimentátor Christopher Willits

Pouhý týden zbývá do koncertu Scotta Hansena vystupujícího pod jménem Tycho. Společně s živou kapelou odehraje svůj ambientně laděný techno set už 16. října v klubu Roxy. Na podzimním turné po Evropě a Americe jej i na pražském vystoupení podpoří uznávaný producent a experimentátor Christopher Willits.

christopher-willitsAmeričan Christopher Willits na scéně elektronické hudby zaujímá specifické místo. Dva na první pohled protikladné světy – analogový a digitální, důmyslně spojuje v jeden harmonický celek. Prostřednictvím vlastního softwarového programu přeměňuje surové zvuky kytary v hypnotické koláže.

Rodák ze San Franciska za svou více než desetiletou kariéru spolupracoval s takovými umělci jako jsou Ryuichi Sakamoto, Matmos nebo Taylor Deupree. Jeho alba vycházejí na předních avantgardních značkách, z nichž za zmínku stojí mimo jiné 12k, Room40 či Ghostly. Právě u poslední jmenované vyšel Christopherovi jeho zatím poslední počin s výmluvným názvem Opening, který v říjnu představí pražskému publiku. Inspirován cestami napříč Kalifornií, Havají, Japonskem a Thajskem, vytvořil šestatřicetiletý umělec 45 minut dlouhý abstraktní film. Opening je současně hudebním albem, filmem, ale především silným audiovizuálním zážitkem, který divákům a posluchačům nechává volný prostor pro představivost a vymýšlení vlastních interpretací.

Nenechte si ujít nejlepší elektronickou párty tohoto podzimu. Tycho a Christopher Willits 16. října v Roxy zajistí nezapomenutelný zážitek a atmosféru. Vstupenky v prodeji skrze GoOut a Ticketpro.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × two =