Menu stránek
Menu kategorií
Excelent Jukebox: Ojedinělý projekt plánuje přivézt do ČR to nejžádanější z hudební scény

Excelent Jukebox: Ojedinělý projekt plánuje přivézt do ČR to nejžádanější z hudební scény

Nedělat žádné kompromisy a přivést jen to nejlepší jsou dvě základní myšlenky unikátního hudebního projektu, který dal dohromady team kolem značky Gambrinus Excelent společně s promotérem představení zahraničních hvězd Fource Entertainment. Fanoušci se tak mohou těšit na sérii koncertů těch nejtalentovanějších umělců z celého světa!

ExcelentJukeboxFource Entertainment a Gambrinus Excelent představují koncertní sérii: EXCELENT JUKEBOX.

“Excelent Jukebox je takový sen nás všech,” směje se promotérka Dominika Janigová z Fource Entertainment. “Fource moc těší propojení s Gambrinus Excelent. Tato série pomůže vytvořit zatím chybějící platformu pro kvalitní mezinárodní umělce. Chceme, aby si každou akci fanoušci maximálně užili a bavilo to nejen je, ale samozřejmě i umělce a nás! Začínáme sérií deseti koncertů v Lucerna Music Baru v Praze, a už teď víme jedno tajemství, které fanouškům prozradíme v pondělí 11. listopadu!”

A jak k nápadu vlastně došlo?

“Jsem unavený z tupého sponzoringu akcí a festivalů, které často lidé z marketingu předvádějí. Myslím, že je na čase převzít otěže – a proto se značka Excelent stává proaktivním organizátorem místo pasivního sponzora. Jsem hrdý na to, že u toho můžu být, a všechny zvu na Excelent Jukebox,” říká manažer značky Gambrinus Excelent Pavel Podruh.

Spolupráce Fource Entertainment a Gambrinus Excelent slibuje zajímavé akce, ale kdy se už konečně dozvíme, co za akce to vlastně bude?

“Někdy se vyplatí si počkat! V pondělí 11. listopadu ohlašujeme první koncert, tak si připravte deníčky, ať víte, kdy máte zavítat do Lucerna Music Baru!”

Více informací se již brzy objeví na nově vznikajících stránkách Excelent Jukeboxu.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *