Menu stránek
Menu kategorií
Facing the Swarm Thought poprvé v Praze

Facing the Swarm Thought poprvé v Praze

8. června do pražského klubu Chapeau Rouge zavítá německá kapela Facing The Swarm Thought, aby představila skladby ze svého posledního alba. Facing The Swarm Thought představují unikátní hudební spojení math-rocku, hardcoreu a sludge s melodickou a harmonickou nevypočitatelností moderní klasické hudby či freejazzu.

FacingTheSwarmThoughtPo několika EP s prvními pokusy o vytvoření charakteristické tísnivé atmosféry vydali FTST v roce 2010 své první album Damnati, které definitivně určilo kompaktní směr, jímž se členové s různými hudebními inspiracemi budou dále ubírat: zvukově kvalitní, přesto syrové a energií nahuštěné skladby plné nečekaných zvratů a originálních kytarových riffů. A k tomu příležitostný vypjatý vokál zpěváka Matthiase Egetemeira, který dodává kytarovým eskapádám Michaela Seidera a Christiana Kampena na ještě větší intenzitě.

Na novém albu Bridges z roku 2013 kapela klade větší důraz na melodičnost a riffovost a umožňuje tak proniknout do rafinovanosti své tvorby i těm posluchačům, kteří se s podobně experimentální produkcí teprve seznamují.

Facing The Swarm Thought jsou jednou z nejpůsobivějších a nejoriginálnějších kapel současnosti nejen v žánru math-core a jejich živé vystoupení by si neměl nechat ujít žádný fanoušek neotřelé tvrdé rockové hudby.

Před Facing The Swarm Thought zahrají spříznění Create.Use.Shatter.

Začíná se ve 20:00.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − four =