Menu stránek
Menu kategorií
Fair Price Music bude pokračovat v jejich LIVE SESSIONS!

Fair Price Music bude pokračovat v jejich LIVE SESSIONS!

Na jaře letošního roku vypustil Fair Price Music ve spolupráci s hudebním magazínem Full Moon do světa svoji první Fair Price Music LIVE SESSION.


FairPriceMusic2Fair Price Music představil během 4 měsíců ve svých LIVE SESSIONS 12 kapel. Získaly necelých 50 tisíc zhlédnutí.

Patří mezi ně kroměřížské trio Superego Kid, sólo projekt Adriana T. Bella, brutální a lyričtí Five Seconds To Leave, akustické duo Ian, třebíčští Permon Balet Superstar, debutující a hlavně okouzlující Kalle, neúprosní Nylon Jail, brněnský underground v podobě kapely Fkletzi, novozélandsko-anglická Gerda Blank, Nikola s celou kapelou Mucha, elektro screamo Gagarin a shoegaze ze severu At Bona Fide.
„Je to mraky práce, ale s takovým skvělým týmem, který máme k dispozici a také díky nevěřícímu výrazu kapel při příjezdu, který se mění každou další minutou strávenou ve studiu, je to radost,“ zmiňuje Petra, která má projekt na starosti.

Ve čtvrtek 4. 9. 2014 vypustil Fair Price Music do éteru další kapelu, tentokrát brněnské Aivns Naked Trio a v zásobě mají z jarního natáčení ještě pár dalších. „Dostáváme mezi lidi zajímavou hudbu a zároveň přibližujeme portál ostatním kapelám a hlavně nadšencům, kteří chtějí hudbu podporovat,“ vysvětluje cíl projektu Tomáš Hofer. „Portál slouží především jako prostor pro kapely, které chtějí dostat svoji hudbu přímo ke svým fanouškům a Live Sessions umožňují hudebním fanouškům se o portálu dozvědět.“

Provozovatelé portálu se proto ve spolupráci s Full Moonem rozhodli v projektu pokračovat i na podzim a v neděli chystají první poprázdninové natáčení. Přibude tak dalších 8 kapel. Vše je a bude k vidění na http://www.youtube.com/user/FairPriceMusic. Tyto i další kapely je pak možné podpořit přímo na www.fairpricemusic.cz.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 + 16 =