Menu stránek
Menu kategorií
Festival HOUKÁNÍ má kompletní program!

Festival HOUKÁNÍ má kompletní program!

Do začátku festivalu Houkání zbývá necelý měsíc a přestože seznam zveřejněných účinkujích hlásal zvučná jména už od začátku, nyní pořadatelé festivalu, přicházejí s dalšími kapelami. V sobotu 18. 8. se tak na Radio HEY! stagi můžete těšit na další tři kapely.

Pro připomenutí, největšími tahouny do Vrdů u Čáslavi bude jistě pražská energická parta SKYLINE. Z největší dálky na festival přijedou němečtí First Class Ticket. Typický český punk-rock předvedou Jaksi Taksi nebo domácí Civilní Obrana, která se opět postavila do role pořadatelů. Zastupiteli českého pop-rocku se staly kapely Šatlava a O5&Radeček. Na své vystoupení se těší i pardubičtí Ready Kirken.

Dále na festivalu uvidíte mladou krev z Litomyšle, Dirty Way, kteří posluchačům nabídnou melodický punk-rock a jisto jistě zazní i jejich letošní singl – Summer song. Doufejme tedy, že se celý fest dostane do té správé letní pohody, ke které přispěje i čtyřčlenná parta z Ledče nad Sázavou Madame Butterfly, jediná kapela se zpěvačkou, která se na festivalu představí (vyjma SKYLINE). Tato zástupkyně křehkého pohlaví jistě všechny přesvědčí, že i ženy za mikrofonem umí! O něco početnější parta VSPH má ve své hudbě prvky funku, stala se také absolutním vítězem Radegast Líhně 2012, i to svědčí o kvalitní hudbě, kterou na Houkání jistě uslyšíte.

Festival Houkání si pro letošní ročník poprvé připravil druhou stage, kde Vás bude bavit půltuctu skvělých Dj’s (KRATAX, SNOOKEY, UMPA:LUMP, HELLRAISER, FRIT.OIL, SPEEDY, JAMMIN LAMBSBREAD, VJ PIRÁTEK). To ovšem nejsou jediné novinky, které si pro Vás pořadatelé připravili. V areálu bude možnost Wi-Fi připojení, budou zajišťěny svozy z blízkého okolí a už samozřejmostí je stanové městečko ZDARMA!

Lístky je možné zakoupit v předprodeji za 200 Kč, a to prvních 200 kusů! Dále můžete vstupenky pořídit v kamenných obchodech uvedených na www.houkani.cz nebo objednávat na emailu festivalhoukani@seznam.cz, vstupenky Vám tak dorazí až domů, do poštovní schránky.

Více informací na www.houkani.cz.
 

INTERPRETI:

Skyline, O5&Radeček, Jaksi Taksi, First Class Ticket (DE), Civilní Obrana, Šatlava, Madame Butterfly, VSPH, Dirty way, KRATAX, SNOOKEY, UMPA:LUMP, HELLRAISER, FRIT.OIL, SPEEDY, JAMMIN LAMBSBREAD, VJ PIRÁTEK

TERMÍN:

18.8.2012 od 12:00

ZA PODPORY:

Radio Hey!, Radio Kiss Delta, i-KLIK.cz, Obec Vrdy, Hypostav CS, Tlapnet, MK Service, Wecko, Monster, TEP, Dako a.s., Hortis, All TV, Rychtář, Černá Hora, Mafitel, Rockmag, Studentpoint, XBand.cz

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *