Menu stránek
Menu kategorií
Indie-rock The 1975 už má svého předskokana

Indie-rock The 1975 už má svého předskokana

Pražský klub MeetFactory čeká 21.října naprostá kytarová pecka: britští The 1975! Britská větev jejich turné je již zcela vyprodána, a jejich fanoušci ze Spojeného Království si tak kupují lístky i do Prahy. Pořadatelé oznámili, že předskokanem koncertu bude producent z Manchesteru vystupující pod uměleckým jménem Y.O.U (Your Own Universe).

The1975KoncertElliotta Williamse, mladého talentovaného Brita, nebo-li Y.O.U, si povšiml pařížský hudební polobůh a majitel alternativního labelu Tigersushi, Joakim Bouaziz, který Williamse okamžitě pozval do pařížských studií, aby tam zkusili nahrát pár tracků. Ty se staly základem připravovaného alba, které vyjde ještě v letošním roce. Oba umělci a milovníci hudby si notují především v těžších synthech a popových nahrávkách New Wave z osmdesátých let.

The 1975 není třeba dlouze představovat – své okamžitě vědí jejich fanoušci, kteří se mohli loni podívat na své oblíbence poprvé naživo v Praze v Rock Café. Již tehdy čtyřčlenná indie-rocková kapela s přehledem vyprodávala větší haly po celé Velké Británii, není tedy divu, že na svoji oblíbenou kapelu jsou fanoušci ochotni dojet i do Prahy. Pořadatelé varují: vypadá to, že fanouškům se podaří MeetFactory vyprodat – pokud tedy ještě nemáte své vstupenky, pořiďte si je nyní v síti Ticketpro či na Facebooku Fource Entertainment.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 5 =