Menu stránek
Menu kategorií
Jubilejní 5. ročník Festiválku U Palce se uskuteční opět v Tišnově

Jubilejní 5. ročník Festiválku U Palce se uskuteční opět v Tišnově

Jubilejní 5. ročník multižánrového hudebního projektu Festiválek U Palce se i letos uskuteční na nádvoří barokního domu v Tišnově na ul. Jungmannova 70 – tedy na Zahrádce U Palce. Akce se uskuteční v sobotu 12. 7. 2014 od 13 hodin.

fESTIVÁLEKhhJde o originální hudební festival, zaměřený na tuzemskou etnickou, beatovou, alternativní, balkánskou a rockovou muziku. K letošnímu kulatému výročí jsme pozvali legendu české undergroundové scény kapelu PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE, která je stále ozdobou řady domácích festivalů a koncertů.

Dále s velkou radostí přivítáme momentální špičku domácí hiphopové scény PRAGO UNION, legendu cz punku kapelu ZNOUZECTNOST, dále vynikající cikánskou kapelu VOJTA LAVIČKA A GIPSY SPIRIT /Gipsy CZ/, představí se oblíbená etno-taneční kapela PROPAGANJA, kvalitní afro-reggae zpěvák FIRESON BANTU z daleké Keni a další.

Součástí programu budou i doprovodné akce, cizokrajné i domácí vege a masové občerstvení, míchané nápoje a nápoje od regionálních dodavatelů a menších pivovarů. Vstupné v předprodejích do 31. 5. činí 250kč, potom 290kč a na místě za 350kč. Vstupenky lze pořídit v sítích Ticketpro a Ticketportal, v tradičních předprodejích v Brně v Indies music na ul. Poštovské a DPL na nám. Svobody, v Tišnově v knihkupectví p. Raškové, ul. Brněnská, a na baru Café U Palce, Jungmannova 70, Tišnov

V areálu bude fungovat i hlídaná úschovna kol.

 

 

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 3 =