Menu stránek
Menu kategorií
Kapela Vanessa ruší své únorové turné. Zůstává jen pražský koncert

Kapela Vanessa ruší své únorové turné. Zůstává jen pražský koncert

Elektronická skupina Vanessa se rozhodla zrušit své plánované únorové turné. Jediným koncertem, který se uskuteční, je ten v pražském Fóru Karlín, který se uskuteční 1. 2. 2015. Koncerty v dalších městech se ruší s tím, že by se v budoucnu měly odehrát v jiných termínech a prostorách.

VanessaSpolečné prohlášení skupiny Vanessa ke zrušenému turné zní: „V plánovaném únorovém turné skupiny Vanessa dochází ke změnám. Z původního plánu turné zůstává pouze koncert 1.2. v pražském Fóru Karlín, kde vystoupí společně s horrorraperem Řezníkem. Koncerty v ostatních městech se přesouvají do jiných prostor a termínů, které budou upřesněny. Důvodem jsou nižší prodeje lístků v předprodeji, které neumožňují odehrát koncerty v původně plánovaných prostorách a termínech. Pokusili jsme se dostat elektronický underground do velkých hal a nevyšlo to. Ale aspoň jsme to nezkusili. Děkujeme za pochopení.“

Extravagantní zpěvák skupiny Samir Hauser byl ale na svém facebookovém profilu poněkud méně diplomatický a obvinil veřejnost: „Turné Vanessy se ruší zmrdi, protože ste si nekoupili dost lístků v předprodeji. Jedinej koncert, kterej proběhne je 1.2. ve Foru Karlín. Ještě uvážíme, jestli vrátíme prachy za lístky těm, kdo si je koupili v předprodeji (jsme totiž vážně nasraný). Jinak na ty lístky vás pustěj i do Prahy, tak koukejte dorazit (ale u mě spát nikdo nebude). Dík za pozornost.“

Vedle toho se už ale v médiích objevily zprávy, že skutečným důvodem zrušení turné jsou velmi napjaté vztahy mezi klíčovými členy Vanessy a nepřekonatelné neshody co se týká dalšího směřování skupiny. To skupina dementuje a prohlašuje, že vztahy uvnitř skupiny nikdy nebyly lepší. Po pražském koncertě se Vanessa zavře do studia a začne připravovat album pro americký label Metropolis, kde by měl vyjít výběr jejich nejlepších skladeb v angličtině.

Ať už je pravda jakákoliv, tak se zdá, že koncert ve Fóru Karlín bude dobrou příležitostí, kdy můžete po dlouhé době spatřit legendární Vanessu v Praze na pódiu.

 

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 + ten =