Koncert americké Lindsey Stirling podpoří talentovaný Mike Tompkins

Říjnový koncert americké senzace Lindsey Stirling už klepe na dveře. Do České republiky dorazí tato houslistka, tanečnice a skladatelka vůbec poprvé. Její dlouho očekávané vystoupení doplní kanadský producent a umělec Mike Tompkins.

MikeTompkinsCharakteristickou tvorbu Mikea Tompkinse bychom jedním slovem popsali jen těžko. Neotřelou kombinací a capella zpěvu a energických remixů svěžím způsobem redefinuje současnou pop music. Rodák z Edmontonu se hudbě věnuje už od svých osmi let, kdy začal s beatboxem. Do povědomí veřejnosti se podobně jako Lindsey Stirling dostal během posledních několika let skrze server YouTube. Jeho videa dohromady přesáhla hranici 175 milionů zhlédnutí.

Milníkem v hudební dráze je pro mladého umělce bezpochyby rok 2014. V něm se podílel na posledním singlu Love In Every Moment znovu vzkříšených t.A.T.u. Ten se v Rusku následně probojoval na první příčky hitparád. Společně s hip-hopovým mágem Timbalandem napsal a produkoval song Walk It Out pro Jennifer Hudson. O rok dříve vyjel na turné s popovými oblíbenci Jonas Brothers a Karmin.

Nenechte si ujít tuhle energií nabitou show a přijďte 20. října do Incheba Arény. Vstupenky dostupné v síti Ticketpro.