Menu stránek
Menu kategorií
Koncert šarmantní Dee Dee Bridgewater se přesouvá na jaro

Koncert šarmantní Dee Dee Bridgewater se přesouvá na jaro

Hvězdná americká jazzová zpěvačka a držitelka tří hudebních cen Grammy Dee Dee Bridgewater měla už tuto neděli 23. listopadu vystoupit ve velkém sále pražské Lucerny. Do České republiky se však vrátí až za pár měsíců. Koncert se totiž přesouvá.

deeDeeNovým termínem je 7. duben 2015. Rozhodně bude na co se těšit, neboť usměvavá a sympatická diva na jaře dorazí se zbrusu novým programem. Podrobnosti k němu zveřejníme v nejbližších dnech. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Předprodej na jarní koncert opět zajišťuje společnost Ticketpro – www.ticketpro.cz.

Tuzemští příznivci oslnivou Dee Dee Bridgewater milují. Jen v Praze v posledních letech dvakrát vystoupila s obrovským úspěchem. V dubnu 2011 zpívala ve vyprodaném Obecním domě jako hlavní hvězda Jarního Gala pro Struny podzimu, kde ji doprovodili čeští hudebníci z big bandu CBC pod dirigentskou taktovkou Martina Kumžáka. Koncem září se pak do naší metropole vrátila, aby vystoupila před diváky ve vyprodané Státní opeře.

V obou případech vzdala hold legendární Billie Holiday a v obou případech si v závěru koncertu vysloužila dlouhé „standing ovations“. Mimochodem právě za studiové provedení tohoto programu získala Dee Dee Bridgewater třetí cenu Grammy, a to v kategorii „jazzové album roku“.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − 9 =