Menu stránek
Menu kategorií
Koncert zpěváka Milow je za dveřmi!

Koncert zpěváka Milow je za dveřmi!

Belgický písničkář a zpěvák Milow se podívá do Prahy již za měsíc! Přijďte si odpočinout od vánočního shonu a poslechnout si skvělou hudbu: koncert tohoto sympaťáka se koná již 10. prosince v Lucerna Music Baru.

MilowMilow teprve nedávno opustil nahrávací studio, kde strávil mnoho dní i nocí. Výsledkem jeho úsilí bude dlouho očekávané nové CD. Nahrávka právě prochází procesem masterování a mixu. Fanoušci se konečně dočkají v roce 2014. Aby to čekání nebylo až tak nesnesitelné, vyráží Milow na akustické turné. Na svých webových stránkách slibuje, že na těchto koncertech určitě zahraje i něco z připravovaného alba. Pražské publikum bude mít tu čest slyšet jako jedno z prvních na světě tyto skladby!

Milow, vlastním jménem Jonathan Vandenbroeck, se dostal do mezinárodního povědomí svým prvním albem The Bigger Picture, které vydal roku 2006. O tom, že Milow nezahálí svědčí i to, že od roku 2006 vydal již šest alb a sedmé bude brzy venku!

Nenechte si tedy ujít tuto vzácnou příležitost a přijďte si užít večer s dobrosrdečným zpěvákem Milow! Koncert se koná již 10. prosince v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro nebo přímo na pokladně Lucerna Music Baru.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *