Menu stránek
Menu kategorií
Legendární slovenská Para má namířeno do Čech!

Legendární slovenská Para má namířeno do Čech!

Ve středu 6. listopadu 2013 pokřtí kapela Para, která na Slovensku slaví úspěchy již 18 let, českou edici svého posledního alba Menšina. Stane se tak v pražském klubu Roxy, kde se může konečně také české publikum přesvědčit o jejich kvalitách na vlastní oči!

PARA_pozvankaPara rozhodně patří k nejlepším slovenským kapelám současnosti, a to nejen co se týče nápaditých náhrávek, ale hlavně živého vystupování! Jejich energická hudba a texty, které vychází z každodenního života, to vše doplněno o vyladěné aranže, dokáže publikum spolehlivě rozžhavit!

Na slovenské koncertní scéně slaví toto seskupení nebývalý úspěch, většina koncertů je vyprodaná a atmosféra na nich jedinečná. Důkazem toho je pravidelný kotel na festivalech Bažant Pohodači Grape. Dav jednohlasně zpívá texty a frontmanovi Laskymu “zobe z ruky”! Laskyho doplňujev rapu, zpěvu a base charismatický architekt Matúš Vallo, podpořený skvělou sólovou kytarou,nabitými bicími či perkuso-klaviro-elektronickým pultem! Celkově působí sestava Pary sice lehce nesourodě, ale o to nevšedněji, zajímavěji a osobitěji. Stejně jako jejich muzika…

Poslední album, které pokřtí v pražském Roxy svou českou edici, vydala kapela v loňském roce jako svou šestou řadovou desku. Obsahuje devět písní zaranžovaných pod taktovkou Eddieho Stevense, který spolupracoval například s Janou Kirschner, Freakpower či Moloko. Na desce Menšina naleznete rap, rock, pop, elektroniku i procítěnou milostnou píseň… Určitě by nemělo chybět ve vaší sbírce, jedná se o jeden z nejlepších slovenských počinů minulého roku.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *