Menu stránek
Menu kategorií

Letní Žižkovská Noc 2012

Začátek prázdnin s pořádnou porcí rock‘ n ‚rollu, punku, reggae a metalu na letní ŽIŽKOVSKÉ NOCI 2012. Přijďte v pátek 29. 6. na Žižkov a užijte si jeden z prvních festivalů letní sezóny!

Léto a prázdniny jsou konečně tady! A v rámci festivalu ŽIŽKOVSKÁ NOC se opět otevře pohostinná náruč pěti žižkovských klubů a barů s pestrým programem! Krom toho nejlepšího z mladé klubové scény napříč žáry od rock’n’rollu,punku přes metal až po reggae se můžete také  těšit na dva exkluzivní hosty z U.S.A. a Mexika, zajímavou tombolu nebo hip hopový open mic.  Pět klubů, přes 26 kapel a jedno směšné vstupné 100 Kč… to je letní Žižkovská Noc!

Z programu klubu Matrix je rozhodně třeba vypíchnout v současnosti jednoho z nejlepších reggae zpěváků Mr. Cocomana, kterému bude asistovat Selector Boldrik. Dále se můžeme těšit například na stoner rockovou kapelu The Pooh má za sebou mimo jiné předskakování Green Day a Billy Talent nebo na amerického hráče na ukulele, který si říká Bogotá Orkestar. Zapomenout nesmíme ani na Dirty Blondes v čele s jejich energickou zpěvačkou Beego. V Matrixu také zahrají The Earnest, The Quoters, Last Station a o závěr večera se postará duo Human Ketchup.

V XT3 si budete moci poslechnout třeba funk-hip hopovou formaci Chewin Gun nebo excentrickou a nevšední funkovou kapelu Milo. Dále zde zahrají LastOfMyKind, Kšandy Industry, Dee Deer a I Love You Honey Bunny u kterých půjde o poslední koncert před roční pauzou.

Kdo dostane chuť na něco ostřejšího, ten si své najde v Bunkru na Parukářce. Hvězdou večera budou Into Sickness, kteří za vámi přijeli až z Mexika – možnost slyšet grindcore ze Střední Ameriky se vám nenaskytne každý den. Společnost jim pak budou dělat osvědčené kapely, některé z nich jste mohli slyšet už na zimní Žižkovské Noci – Fake It!, Lupara The Widowmaker, Intestacy, Spreading Dread, Morkhimmel a BWTS.

V Hospodě U vystřelenýho oka se už tradičně usídlí folkaři. Mezi nimi nebude chybět Dominik Kotyza (který vystoupí i se svým druhým projektem D Fotrs), Bubák, Mluvící Šutr a Podpalubní Ansámbl Kapitána Kalmara. Jako třešničku na dortu zahraje roudnická punk rocková kapela Mimo Realitu svůj akustický set.

A jak již bylo napsáno výše, tak v baru Divočák se uskuteční open mic pro hop hop/reggae MCs! Pokud máte zájem a odvahu se předvést, tak je to pro vás jasná volba.

Těšíme se na vás a v pátek 29. 6. na viděnou na Žižkově!

 

 

 

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *