Menu stránek
Menu kategorií
Lo Dost si zahrají v Malostranské Besedě s legendou 80- tých let Dan Reed Network

Lo Dost si zahrají v Malostranské Besedě s legendou 80- tých let Dan Reed Network

Pro Lo Dost bude červen hudebně zajímavým měsícem, odstartuje ho vzpomínaný společný koncert s Dan Reed Network v Malostranské besedě. Kapela taky vystoupí jako součást klubové noci United Islands 19. 6. v pražském klubu Zephyr a na závěr měsíce čeká tuto zajímavou sestavu koncert v rámci festivalu Rock A Little, který je věnován charitě a podpoře mladých hudebních talentů – 29. 6. 2014.

LoDost2Frontmanem skupiny Lo Dost, která působí několik let v Praze je americký skladatel, producent, zpěvák a textař Ian Kelosky, ten společně s kytaristou, skladatelem a zpěvákem Mattem (USA), baskytaristou Tonym (RUS) a bubeníkem Marcelem (CZ) vytvořil jedinečný celek, který nikoho nenechá chladným. Tvorba celé kapely je ovlivněna různými kulturami, právě díky mezinárodnímu složení. Lo Dost vydali loni v pořadí třetí album Three Cheers For The Revolution, s pilotním singlem Secret, ke kterému je natočen i videoklip.

Za hudební produkcí alba stojí zpěvák a producent Ian Kelosky, který produkoval nebo se podílel na produkci mnoha umělců (Justin Lavash, Martin Ševčík, Monika Načeva, Sunflower Caravan).

Dan Reed Network – je hudební formace pocházející z Portlandu v Oregonu (USA), jež na konci 80. let způsobila na světové hudební scéně senzaci. Jejich styl vycházející z melodického hard rocku, byl obohacen celou řadou dalších stylů (funky, AOR, soul) o tom svědčí i velký úspěch jejich prvního singlu „Ritual“, který okamžitě bodoval v řebříčku Billboard Charts. V období let 1988 – 1991 vydala kapela tři vynikající alba – stejnojmenný debut, „Slam“ a „The Heat“, s řadou hitů (např. skladby „Ritual“, Rainbow Child“ nebo „Stronger than Steel“ ) následně kapela absolvovala turné s největšími špičkami hudebního světa jako třeba Bon Jovi a Rolling Stones. Právě s Rolling Stones si Dan Reed Network zahráli i na pražském Strahově v roce 1990, byl to zárověň jejich poslední kocnert v Praze. Po 24 letech přicházejí s novými i starými hity.

Jedinečná akce, se spoustou vynikajících hudebníků se uskuteční 8. 6. v Malostranské besedě, vzhledem ke kapacitě klubu bude koncert přímo intimní a lístky jsou téměř vyprodané. Poslední vstupenky je možné zakoupit v sítích ticketstream.

 

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × two =