Menu stránek
Menu kategorií
Lo Dost to rozpálí na čarodejnice v Žlutých lázních!

Lo Dost to rozpálí na čarodejnice v Žlutých lázních!

Noc z 30. dubna na 1. května byla pokládána za magickou. Nebude tomu jinak ani letos, atmosféru doladí svými tóny pětice fantastických hudebníků z kapely Lo Dost (USA, CZ, UK).
LoDOstNovyClenDoražtě tedy 30. dubna do Žlutých lázní v Praze. Čeká vás den plný nadupaného programu pro malé i velké! Oslava příchodu jara v čarodějném stylu za zvuků hudby, která pobaví vás a čarodějná show, která zaměstná vaše děti. Vstup na akci je zdarma! Startuje se již v 11 hodin!

Lo Dost se ve své tvorbě opírají o americké kořeny, vycházející z prvopočátků jejího působení v Pittsburghu, USA, kde Lo Dost před deseti lety založil Ian Kelosky – autor, hudebník a producent. V průběhu let se kapela formovala a přešla velkými změnami, vydala tři studiové alba a absolvova stovky koncertů. Jejich současnou základnou je Praha, nejvíc doma se ale cítí na pódiu.

Ian Kelosky (zpěv/kytara), Matt Petrarca (kytara/zpěv), Marcel Kroulík (bicí), Guy Bennett (klávesy) a Jiři Ďurovič (basa) spolu sdílejí lásku k muzice, kterou každý z nich zahořel již v raném věku. „Mám ji v krvi, je součástí mé DNA. Je to něco víc než jenom vášeň, je to nutkání. Já prostě MUSÍM dělat hudbu. Říct pouze, že to mám rád, nestačí. Já tím žiju. Hudba jsem já,“ říká o sobě Ian. A toto cítění rezonuje celou kapelou.

Kapela mimo jiné aktivně pracuje na novém albu v studiu, které se stalo symbolem pro tvorbu skvělé hudby. V pražském Sub studiu, jak svůj nový „domov“ v Myslíkově ulici, kapela pojmenovala se schází množství významných hudebníků. Ian Kelosky se tam produdentsky podepsal na albech legendárního Dana Reeda nebo Justina Lavashe.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen + 18 =