Menu stránek
Menu kategorií
Londýnská kapela Buster Shuffle představí v Praze nové album Naked

Londýnská kapela Buster Shuffle představí v Praze nové album Naked

Londýnská kapela Buster Shuffle přijíždí do České republiky se svým novým albem “Naked”. Jedná se o třetí desku této nejvýraznější kapely současného britského ska. Recenze pějí chválu; nenucený mix ska a indie popu a autentický sound rock’n rollu vás podle britských hudebních časopisů dozajista zvednou ze židle. Pecky „South“ nebo „Take Him Down“ osloví nejenom skalní fanoušky Madness, The Specials nebo Supergrass.

BusterShuffleBuster Shuffle stihli odjet za svou existenci řadu zahraničních koncertů, včetně předskakování ska-punkovým Broilers či kanadské psychobilly formaci The Creepshow v rámci jejich mezinárodních turné. Buster Shuffle, které založil zpěvák a klávesák Jet Baker, však zpočátku neměli zahraniční ambice. Kapela hrála především po hospodách a klubech a neodmyslitelně patřila k londýnské hudební scéně. Po několika nadšených reakcích zástupců hudebního průmyslu, se kapela rozhodla na své náklady vydat svou první desku. Single „Me, myself and I“ se stal kultovní londýnskou odrhovačkou a kapela dostala nabídku od německého labelu People like you. V kapele postupně přibyli noví členové a její současnou sestavu tvoří bubeník Terry Mascali, kytarista James Stickley, klávesák Peter Oags, kontrabasista Tim Connell, zpěvačka Carrie Griffiths a již zmiňovaný frontman kapely, zpěvák a klávesák, Jet Baker.

V České republice jsou Buster Shuffle již počtvrté, velký úspěch zaznamenali například na festivalu Mighty Sounds 2012. Tentokrát však půjde o samostatný koncert v rámci turné k nové desce s více než jednoznačným názvem „Naked“. Koncert se uskuteční 9.10. v Rock Café s českými Kšandy Industry v roli předskokanů.

 Buster Shuffle (UK) + Kšandy Industry
9. 10. 2014, Rock Café, Praha, začátek ve 20:30
Vstupné: 250 Kč (předprodej v síti Ticketstream a na Goout.cz) /290 Kč na místě

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *