Menu stránek
Menu kategorií
Markéta Irglová vystoupí v Plzni. Půjde o její jediný letošní koncert v ČR!

Markéta Irglová vystoupí v Plzni. Půjde o její jediný letošní koncert v ČR!

Jediný letošní koncert Markéty Irglové v ČR proběhne v Plzni 29. března v Domě hudby. Vedle koncertu, na němž zpevačka představí své nové album, uvede Makréta i irský animovaný snímek Píseň moře k jehož české verzi nazpívala úvodní píseň.

MarketaIrglova Markétu Irglovou do Plzně pozvalo Evropské hlavní město kultury 2015 ve spolupráci s distributorem snímku Píseň moře – společností Aerofilms.

 „Společně s Aerofilms jsme se rozhodli pozvat Markétu Irglovou do Plzně, která se pro letošek s nadsázkou stala hlavním městem filmové animace, především díky dvěma krásným výstavám inspirovaným osobností Jiřího Trnky.  Kouzelný film Píseň moře svojí poetikou a výběrem tradiční animace Trnkovu tvorbu opravdu připomíná. Markéta navíc představí svůj sólový program, který se ke komorní atmosféře Domu hudby výborně hodí,“ prozradil programový ředitel projektu Plzeň 2015 Jiří Sulženko.

Speciální projekce snímku za Markétiny přítomnosti je připravena v kině Cinema City v nákupním centru Plaza Plzeň. Úplně první plzeňský koncert Markéty Irglové propukne 29. března od 20:00. Vstupné je 300 Kč. Vstupenky budou k dostání na místě a v obvyklých předprodejích.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *