Menu stránek
Menu kategorií
MetalGate Massacre vol.5 – před koncem základní části

MetalGate Massacre vol.5 – před koncem základní části

Ve čtvrtek 13. 2. 2014 proběhlo v pražském Music City Clubu třetí základní kolo pátého ročníku soutěže metalových kapel MetalGate Massacre, které nabídlo klání další čtveřice soutěžních kapel, tentokráte složené ze zlínské death-black metalové formace Draco Hypnalis, pražských metalcore-rockerů Break The Rules, litvínovského post hardcore uskupení From Day To Day a metalcore-hardcorové kapely BreakDown of Hate.

mgm5_4koloO solidní atmosféru v klubu se postaralo přes osmdesát fanoušků, kteří svým hlasováním rozhodovali o vítězi kola.

Kromě diváků hodnotila opět odborná porota ve složení Serpenth (baskytarista Belphegor), Bohouš Němec (hudební publicista, moderátor Rádia 1 a Rádia Beat), Pepa Tuháček (hudební publicista a provozovatel webzinu Rocklina.cz) a za laickou metalovou veřejnost Milan Rozsíval a Roman Vávra.

A výsledek třetí bitvy? Na prvním místě se s celkovým počtem 38 hlasů umístili Break The Rules. Druhou příčku obsadili Draco Hypnalis s 24 hlasy. Třetí místo připadlo From Day To Day s 10 hlasy a čtvrtou pozici získali BreakDown of Hate se 6 hlasy.

Do semifinálových bojů tedy postoupili Break The Rules a Draco Hypnalis!

Ze základní části nyní zbývá již jen poslední, čtvrté základní kolo, které proběhne opět ve čtvrtek 27. 2. 2014 opět v Music City Clubu. Své síly tentokráte změří GATE OF ILLUSIONS, FOURSQUARE, AGASSIZ a SKLEPMASTER.

Začínáme jako obvykle v 20:00. Klub je pro diváky otevřen od 19:00. Vstup jako vždy zdarma

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *