Menu stránek
Menu kategorií
MetalGate Massacre vol.5 – vstupujeme do semifinále!

MetalGate Massacre vol.5 – vstupujeme do semifinále!

Ve čtvrtek 27. 2. 2014 se v pražském Music City Clubu uzavřela základní část pátého ročníku soutěže metalových kapel MetalGate Massacre a to čtvrtým kolem, na kterém své síly změřily rokycanská metalová formace Gate of Illusions, nu-metal metalcorové uskupení Foursquare z Moravského Písku, metalisté Agassiz z Jablůnkova a opavská psychedelic death metalová kapela Sklepmaster.

1semifinale_webI tentokráte byl klub příjemně zaplněn zhruba 80 diváky, kteří svým hlasováním rozhodovali o posledních dvou postupujících do semifinálových bojů.

Paralelně s diváky hodnotila soutěžící kapely opět odborná porota ve složení Filip Robovski (baskytarista Kryptor), Pepa Tuháček (hudební publicista a provozovatel webzinu Rocklina.cz) a tentokráte celý trojlístek našich skalních fanoušků, reprezentujících laickou metalovou veřejnost, Vlado, Milan Rozsíval a Roman Vávra.

A jak to tentokráte dopadlo? První místo získali Sklepmaster s celkovým počtem 25 hlasů. Druhá příčka připadla Foursquare s 15 hlasy. Třetí místo pak obsadili Gate of Illusions s 10 hlasy a na závěrečné čtvrté pozici se umístili Agassiz s 8 hlasy.

Sklepmaster a Foursquare jsou tak poslední dvojicí, která se probojovala do semifinále, kde změří síly s kapelami Desire for Sorrow, All Friends Dead, The Revolt, Self Defence, Break the Rules a Draco Hypnalis.

Jak již bylo řečeno, základní část máme za sebou, semifinalisty známe, čili dalším bodem v programu je první semifinálové kolo, které proběhne v sobotu 22. 3. 2014, a nyní pozor, v klubu NOVÁ CHMELNICE na Praze 3 v Koněvově ulici, kde se odehraje zbytek letošního ročníku MetalGate Massacre, tedy semifinálová a finálová část. V rámci prvního semifinále se utkají BREAK THE RULES, SELF DEFENCE, DESIRE FOR SORROW a SKLEPMASTER.

Začínáme jako obvykle v 20:00. Klub je pro diváky otevřen od 19:00. Vstup jako vždy zdarma!

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *