Menu stránek
Menu kategorií
Metalová Andragona představí na prosincových koncertech i několik nových skladeb

Metalová Andragona představí na prosincových koncertech i několik nových skladeb

Dlouhohrající debut chystá brněnská speedmetalová smečka Andragona. V tuto chvíli je kapela ve fázi psaní skladeb, z nichž některé již na podzim představí na svých koncertech. Na samotnou nahrávku si ale fanoušci ještě nějakou chvíli počkají, protože muzikanti nechtějí nic uspěchat.

Andragona2„Oproti demu z roku 2013 chceme více zabřednout do vod speed metalu. Větší důraz budeme také klást na melodii zpěvových linek a razantnější rytmiku kytar,“ zmínil kytarista Martin Velech a dodal: „Aby byla deska dostatečně barevná, vyvážíme ji i několika pomalejšími kousky. V těch se ukáže univerzálnost našeho skladatelského potenciálu.“

Předvojem debutové desky by měl být singl, ke kterému Andragona natočí i videoklip. Jak již bylo řečeno, některé novinky zazní už na nadcházejících koncertech. „V prosinci budeme pořádat tři akce na jižní Moravě,“ řekl kytarista Jiří Kozelský.

První zastávka se uskuteční 5. prosince v hodonínském klubu Nautilus, o den později se Andragona představí v blanském klubu Rachota a 27. prosince se přesune do klubu B29 ve Vyškově.

„Ochuzeno ale nebude ani Brno, protože se 18. října zúčastníme společně s Remains of Force, Plattaris a Sinnemií brněnského čtyřboje v klubu Favál,“ načrtl Jiří Kozelský nejbližší koncertní aktivitu.

Prosincové koncerty:

  • 5. 12. 2014 – Hodonín, klub Nautilus – Andragona, Tezaura, Second End
  • 6. 12. 2014 – Blansko, klub Rachota – Andragona, Alia Tempora, Velvet Storm
  • 27. 12. 2014 – Vyškov, klub B29 – Andragona, Tezaura, Fall a Prey

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *