Metalové tornádo KAOSMOS zasáhne Slovensko!

Že Itálie je z hudebního hlediska pouze Eros Ramazzotti či maximálně Lacuna Coil? Omyl! Špageťáci se umějí obout i do pořádné metalové vřavy! Důkazem je smečka KAOSMOS, která drtí naprosto nekompromisní směs heavy a thrash metalu. Tato partička se letos již prodrala Českou republikou a zanechala dobrý dojem. Nyní se chystá na Slovensko! Těšte se na pořádný mazec!

KaosmosSlovenské mini-tour se uskuteční 20. až 22. června. První vlaštovkou bude koncert v klubu Tirish v Banské Bystrici! O den později italský metal zaburácí v Humenne a finální párty vypukne v Bratislavě! Narazte sudy, připravte řepy a nachystejte si dobrou náladu. Tito sympaťáci vás dostanou!

KAOSMOS hrají takřka deset let. Za tu dobu sice příliš studiového materiálu nevyprodukovali, ale o to aktivnější byli na koncertních prknech! Pokud si kapelu chcete i tak vychutnat z domácích reprobeden, zkuste si sehnat bezejmennou placku z roku 2012. Pětice songů vás nakopne, pobaví a naladí na správnou strunu.

KAOSMOS mají rádi metal, pivo, dobrou náladu… Přijďte je podpořit a dokázat, že jste na stejné vlně! Turné se uskuteční pod patronací Black Cloud Picture!

Koncerty:

  • 20. 6. – Banska Bystrica (SK), Tirish
  • 21. 6. – Humenne (SK), Live Club
  • 22. 6. – Bratislava (SK), U Ocka