Menu stránek
Menu kategorií
Na Winter Arenu dorazí Zomboy a Loo and Placido!

Na Winter Arenu dorazí Zomboy a Loo and Placido!

Britský elektro producent Zomboy přijede poprvé do České republiky, aby doplnil už tak nabitý line-up festivalu Winter Arena. Zomboy je kombinací tvrdého elektra, dubstepu a d’n’b, takže Klínovec zažije pořádnou dávku bass music. Dále na Winter Areně vystoupí francouzský party projekt Loo and Placido, který letos v létě sklidil v Česku obrovský úspěch. Vstupenky jsou nyní v předprodeji za zvýhodněnou cenu v síti GoOut.

WinterArena2015FBSymbióza kvalitní hudby a zimních adrenalinových sportů se osvědčila už minulý rok, kdy dorazila bezmála tisícovka návštěvníků a i díky tomu se letos chystá velké pokračování.  O víkendu 20. až 22. února příštího roku se tak ve Skiareálu Klínovec představí zahraniční špičky současné hudební scény a doplní je nejznámější tuzemská jména. Line-up zimního festivalu Winter Arena je od minulého roku mnohem rozmanitější a organizátoři připravují spoustu dalších novinek.

Stejně jako minulý rok, i letos bude sobotní den patřit SNB a FREESKI závodu v disciplíně slopestyle o finanční cenu v hodnotě 80000 Kč. Diváci se navíc mohou těšit na atraktivní večerní Best Trick contest. Závod proběhne za účasti nejlepších českých jezdců. Široká veřejnost si může na vlastní kůži vyzkoušet atmosféru závodů v nedělním Public Contestu a vyhrát některou z hodnotných věcných cen. Novinkou letošní Winter Areny je spojení se serverem Freeride.cz, který přiváží na Klínovec zastávku Just Ride. Stanové městečko se tak promění v jedno velké test centrum, kde si lidé mohou vyzkoušet komplet snb a ski vybavení po celý den, a to zdarma.

Vstupenky jsou nyní k dispozici v síti GoOut za cenu 590 Kč. Na místě vyjde lístek na 690 Kč. Stejně jako v minulém roce jsou k dispozici i festivalové balíčky, které kromě samotného vstupu na všechny tři dny festivalu zahrnují dopravu, ubytování nebo třeba skipas. Cena víkendového balíčku startuje na 1 450 Kč a návštěvníci si jej mohou pořídit na webu festivalu WINTER ARENA. Pro nejnáročnější jsou stále k dispozici VIP vstupenky, které vám poskytují možnost využít VIP bar, lounge zonu, catering či setkat se s vystupujícími umělci.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *