Menu stránek
Menu kategorií
Nightwork představují album i koncert Čauki Mňauki

Nightwork představují album i koncert Čauki Mňauki

Skupina Nightwork založila svou kariéru na tom, že nebere nic vážně a i možná díky tomu, že jsou Češi národ Švejků mají takový úspěch a popularitu. Kapela navíc současné době pracuje na vydání nového alba, teré nese poměrně netradiční název – Čauki Mňauki.

NightworkCaukiMnaukiU příležitosi vydání nového alba, které vyjde 25. září 2013, skupina pořádá koncert v pražské O2 Aréně. Vstupenky v cenovém rozmezí 390 – 690 Kč jsou v prodeji ve sběrnách Sazka a.s., zarezervovat si je můžete na www.sazkaticket.cz.

Akce slibuje Nightwork s novým repertoárem a v té nejlepší formě. Samozřejmě nebudou chybět i jejich největší hity. K dlouhé lhůtě, která vznik nové placky dopovázela se Nightwork vyjádřili v níže uvedeném rozhovoru:

V září konečně vychází nová deska, kterou jste již několikrát ohlásili. Můžete nám říct, proč vám to tak dlouho trvalo?
Nightwork: Naše nová deska vyžadovala nesmírně dlouhou přípravu po stránce aplikace moderních technologií v C dur. Na tomto CD spolupracovala řada předních expertů z vesmírného výzkumu, programátorů a zemědělců. Naše nová deska s progresivním jménem Čauki Mňauki je úplný převrat v dějinách hudby a přináší naprosto novou technologii ve skladbě not. Výsledek je fantastický, CD zní tak jednoduše, že ho může poslouchat úplně každý. Je to velký krok pro lidstvo a vy můžete být u toho.
Podařilo se vám tedy na desku složit alespoň nějaké pořádné pecky, když už se s tím tak loudáte?
Nigthwork: Většina not, které využíváme a kombinujeme už sama o sobě zní jako hit a když k tomu připočítáme texty, které jsme programovali s Jakubem Prachařem za pomoci nejvýkonnějšího parního stroje, pak je peckou každá z písní.
Novou desku bude provázet Čauki Mňauki Tour! Můžete nám říct, kdo tenhle pitomej název vymyslel a co to vůbec znamená?
Nightwork: Čauki Mňauki objevil tým vědců pod vedením profesora Dyka a inženýra Sluky. Není to jen slovní spojení jenž nadšeně vítá novou hudbu a zároveň se loučí s prehistorickým přístupem opilých muzikantů, kteří tak falešně hráli. Čauki Mňauki jsou dva v jednom, je to metafora života a obsahuje v sobě víc emocí než kvalitní telenovela. Geniální.
Čauki Mňauki Tour je jen jeden koncert, proč tedy název tour?
Nightwork: Tým psychologů zjistil, že lidé, kteří si koupí jeden lístek a slyší slovo tour, jsou šťastnější, protože za málo peněz dostávají hodně muziky a jeden koncert vypadá jako víc koncertů. Výzkum zabral přibližně deset let.
Budou se moci diváci alespoň těšit na něco nového nebo zvláštního?
Nightwork: Bude se jednat o emocionální hudební show, která používá ty nejmodernější estrádní prvky a pohrává si s fantazií každého člověka. Jakub Prachař se představí s novou kosmokytarou, kterou si sám upletl z nanovláken na oběžné dráze v laboratoři vesmírných technologií.
Proč by na vás měli lidi přijít?
Nightwork: Měli by přijít již proto, aby byli u představení hudby budoucnosti a koncertu hodného 21. století. Ten navždy změní jejich životy – je vědecky prokázáno, že naše hudba má afrodiziakální účinky a posiluje imunitu u lidí ve věku na 57 let.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *