Menu stránek
Menu kategorií
Norští metaloví modernisté TURN THE TABLES a ATENA se chystají do Čech a na Slovensko

Norští metaloví modernisté TURN THE TABLES a ATENA se chystají do Čech a na Slovensko

Pokud máte rádi moderní metalový nářez, měli byste zbystřit! Dvě nabušené party z Norska spojily síly a vydávají se na evropské turné. ATENA a TURN THE TABLES podniknou útok i na Českou republiku a Slovensko, a to v březnu!

TurnTheTablesaATENATURN THE TABLES z Osla jsou na scéně teprve od roku 2010. Jejich muzika je ale suverénní, má jasný ksicht a ničeho se nebojí. Pro fanoušky technického metal coru povinnost! Není divu, že minialbum Intentions z roku 2012 sklízelo pozitivní ohlasy. TURN THE TABLES mají šťávu a plno energie!

ATENA staví na složitějším základu. Jejich krkolomné postupy vám možná zamotají hlavu, ale nakonec pochopíte, že všechno má svůj smysl! Pomalý a plíživý nářez s maximálně sekanými riffy potěší každého, kdo má rád složitější muziku.

Československé turné začne 6. března v Plzni v klubu Pod Lampou. O den později kapely vystoupí v mostecké Záchytce. 8. března se už Norové budou nacházet na Slovensku – v Breznu. 9. března navštíví Hlohovec a 10. března zakončí své tažení Banské Bystrici.

Turné se uskuteční pod záštitou agentury Black Cloud Picture.

Turné:

  • 6. 3. – Plzeň (CZ), Pod Lampou
  • 7. 3. – Most (CZ), Záchytka
  • 8.3- Brezno (SK), Dart
  • 9. 3. – Hlohovec (SK), Praha
  • 10. 3. – Banská Bystrica (SK), Tirish

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *