Menu stránek
Menu kategorií
Ode dneška mohou fanoušci prožívat osudy Keshi na MTV, v červenci naživo v Praze

Ode dneška mohou fanoušci prožívat osudy Keshi na MTV, v červenci naživo v Praze

Hvězda showbusinessu Kesha konečně navštíví i české fanoušky: její vůbec první pražský koncert se uskuteční již 18. července v holešovickém klubu SaSaZu. Nepropásněte tuto divokou party a pořiďte si své vstupenky ještě dnes v prodejní síti Ticketpro.cz.

KeshaPrahaKesha má za sebou nespočet úspěchů. Její album Animal získalo Zlatou, Platinovou i Multiplatinovou desku v 15 zemích světa a ve Velké Británii obdrželo titul Nejprodávanější album roku 2010 od zahraniční zpěvačky. Její úspěchy ji nespadly z nebe do klína: Kesha je totiž velký dříč a jde si tvrdě za svým.

Ode dneška se na MTV začne vysílat dlouho očekávaný dokument o profesionálním i soukromém životě Keshy. Tento počin v mnohých vyvolává názor, že jde jen o další výstřelek divoké dětské pop star. Zobrazuje totiž i ty nejsoukromnější události ze života zpěvačky. Sama Kesha to ale vidí zcela jinak: “Já zatím vidím jakési poselství. Je to způsob, jak lidem sdělit, že život slavných často není tak okouzlující, jak se může na první pohled zdát. V dokumentu mě diváci uvidí takovou, jaká opravdu jsem – bez make-upu, nudná, s rodinou. Také budou mít možnost nahlédnout do stinných stránek hudebního show businessu.” Dokument natáčel bratr Keshy, před kterým opravdu nic netají.

A co dalšího je v profesionálním životě zpěvačky nového? Kesha vydává nový singl Crazy Kids, na kterém nehostuje nikdo jiný než will.i.am, leader kapely Black Eyed Peas. Tento singl zaútočí na naše rádia již 29. dubna. Aby toho nebylo málo, tak 23. května vyráží Kesha na společné turné s rapperem Pitbullem. Společně procestují celé Spojené státy a Kanadu.

Je skoro zázrak, že si Kesha ve svém nabitém programu našla místo i na české fanoušky. Nenechte si ujít zcela první koncert Keshi v Praze, který se koná 18. 7. v SaSaZu. Vstupenky k dostání v síti Ticketpro online nebo také na všech kamenných pobočkách.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *