Menu stránek
Menu kategorií
Ondřej Brzobohatý zazpívá za doprovodu klavíru a elektra na legendární Suit-up party

Ondřej Brzobohatý zazpívá za doprovodu klavíru a elektra na legendární Suit-up party

Zažít nevšední hudební zážitek mohou příznivci obleků a seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Ondřej Brzobohatý vystoupí v jedinečné spolupráci s DJ Rockstarem a společně předvedou exkluzivní mix taneční hudby a zpěvu za doprovodu klavíru. Vystoupení bude součástí Legendary SUIT UP Party, která mimo jiné oslavuje Mezinárodní den obleků. Hlavní myšlenka této akce je částečně odvozena právě ze seriálu HIMYM (How I Met Your Mother). Obléknout saka můžete ve středu 9. října v klubu SaSaZu.

Ondrej-Brzobohaty-SaSaZu2„Návštěvníci se mohou těšit na příjemně strávené chvíle, které se jim budu snažit nepokazit svým vystoupením. To je pro ten večer exkluzivně propojené s Dominikem Turzou alias DJ Rockstarem. Sám přesně netuším, co mě čeká, ale improvizace pro mě byla vždycky svůdná dáma,“ říká ke své premiéře na taneční scéně Ondřej Brzobohatý.

Dalším bodem programu bude živé bubenické vystoupení Olivera Beatmana, opět za doprovodu taneční hudby. O půlnoci na návštěvníky čeká pokus o největší „Highfive“ v České republice.

 „Tato párty je součástí oslav Mezinárodního dne obleků (International Suit Up Day), který letos připadá na neděli 13. října. Dress code na SUIT UP Party je tedy striktní – obleky pro pány a elegantní kostýmky nebo šaty pro dámy. Nikdo v tričku a džínách nebude do klubu vpuštěn,“ upřesnil hlavní podmínku účasti Adam Kožela z pořadatelského týmu a dodává: „Slavit nebudeme pouze my v Praze, obdobné akce se konají i v Londýně, Moskvě či v New Yorku.“

Informace o vstupenkách a dalším programu naleznete na www.suitupparty.com.

Suit_up_logoKoncept SUIT UP Party vychází ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother, HIMYM), konkrétně z postavy svůdníka Barneyho Stinsona. Ten se prakticky po celou dobu pohybuje výhradně v obleku, protože je přesvědčen, že tak nejlépe zapůsobí na dámy. Své přátele pravidelně zve na večírky výzvou Suit up!, tedy „Nahoď oblek!“. Jakýkoli svůj, často mnohdy i bizarní úspěch, oslavuje tradičním highfive pozdravem.

SUIT UP Party v Praze se koná od roku 2010, doposud byla vždy v klubu Retro Music Hall na Vinohradech. Letos se akce přesouvá do SaSazu především z důvodu větší kapacity, na Facebooku již potvrdilo účast více než 1 000 návštěvníků.

Mezinárodní den obleků (International suit up day) je neformální svátek fanoušků seriálu a postavy Barneyho Stinsona. Připadá vždy na 13. října a lidé vyznávající tento svátek chodí po celý den oblečeni výhradně ve společenském obleku.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 + 4 =