Menu stránek
Menu kategorií
Parádní dvojkoncert skupin Doga a Konflikt

Parádní dvojkoncert skupin Doga a Konflikt

Hned na první Rock is not dead podzimní rockový večer v místním domě pořadatelé zvolili velmi zajímavé spojení. Karvinská Doga, jako legenda a zástupce hardrockové scény, punkrockoví veteráni Konflikt a regionální punková kapela Mentálně narušená moucha.

doga konfliktPáteční večer v kulturním domě v Ústí nad Orlicí nabídne tedy hned tři plnohodnotné a skvělé koncerty. Doga představí svou novou desku Detox a zároveň parádní  koncertní show, která  je vždy plná efektů a energie. Konflikt sice s novou deskou nepřijedou, ale v regionu se objeví po mnoha letech a tak je tu příležitost oslavit se svými fanoušky významné výročí 25 let od svého vzniku. Vzhledem k tomu, že kapely mají  mezi sebou velmi vřelý kamarádský vztah, tak je docela dost dobře možné, že se fanoušci dočkají nějakého společného přídavku či překvapení. Mentálně narušená moucha si řadu fanoušku získala nejen svým ortodoxním punkovým projevem, ale i řadou charitativních aktivit. je skvělé, že tu stále jsou kapely, které myslí muzikou i na druhé.

To vše uvidíte, uslyšíte 25. září 2015 v kulturním domě Ústí nad Orlicí od 18:30. Vstupenky zakoupíte od 200 kč v infocentru Ústí nad Orlicí a  okolních městech. Nebo na stránkách www.rockisnotdead.cz

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *