Menu stránek
Menu kategorií

Pražská klubová sezóna vyvrcholí netradičním koncertem na Lávce

V pátek 29. června bude v pražském klubu Lávka slavnostně zakončena první část klubové sezóny roku 2012. V rámci večera se na pódiu setkají a společně zahrají legendární Peneři strýčka Homeboye (PSH) se známým perkusistou Adamem Kollerem a uznávaným skladatelem, klavíristou a zpěvákem Ondřejem Brzobohatým.

Jedná se již o třetí akci ze série netradičních hudebních spojení v rámci nového projektu Gambrinus Excelent Connection. Originální show v podobě unikátního propojení různých stylů, žánrů a interpretů z oblasti hudby začne ve 21:00. Vstupné činí 100 korun.

Období patřící klubovým akcím se blíží ke konci. Všechny fanoušky hudby a netradičních zážitků čeká jeho vyvrcholení v oblíbeném klubu Lávka. Mohou ji totiž zakončit společně s ikonami rapové scény, které zahrají v originálním a pro mnohé i překvapivém spojení.

Hlavní hvězdy večera PSH (Vladimir 518, Orion, Mike Trafik) kromě samostatných vystoupení předvedou unikátní propojení odlišných hudebních světů s perkusistou Adamem Kollerem a známým klavíristou Ondřejem Brzobohatým. „Věříme, že hudební kombinace, kterou připravila značka Gambrinus svým fanouškům tentokrát, bude tím správným rozloučením s klubovou sezonou a zároveň pozvánkou na další akce Gambrinus Excelent Connection.“ říká organizátor celého projektu Pavel Podruh. V rámci hodinové show představí rapová partička nejen největší hity ze všech řadových alb, ale i ze svých četných sólových projektů.

Jako koncertní support se představí se svým samostatným koncertem dvojice složená z rapera Ektora a Dje Jorgose. O party se postarají matadoři klubových nocí Djs Wich, Mike Trafik, Noir, Maztah a Doemixxx. A jako speciální bonus každý návštěvník obdrží DVD PSH – Videodrome!

Hudební nadšenci mohou být navíc kapelám doslova na dosah a zažít excelentní zážitek. V rámci akce probíhá soutěž o hodinu strávenou v backstagi, kde se exkluzivně setkají s hudebníky z PSH. Soutěž probíhá na:

https://www.facebook.com/gambrinus.excelent?v=app_458677054160666.

Akce Gambrinus Excelent Connection se uskuteční dne 29. 6. 2012 v pražském klubu Lávka. Cena vstupenky je 100 Kč v předprodeji a 150 Kč na místě.

Excelentní spojení

Akce je již třetím pokračováním nového projektu, který pro své fanoušky připravila značka Gambrinus.  První dvě akce Gambrinus Excelent Connection přinesly spojení indierockových Sunshine s Vladimirem 518 a DJ Mikem Trafikem a ve druhém případě originální propojení známého DJ Frikyho s beatboxerem a elektrohouslistou v rámci Mistrovství ČR v DJingu.

Zdroj: Native PR

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen + 5 =