Menu stránek
Menu kategorií
Předskokanem švédské zpěvačky LOREEN bude britský projekt MNRS!

Předskokanem švédské zpěvačky LOREEN bude britský projekt MNRS!

Jméno předskokana zpěvačky Loreen, jejíž dlouho očekávaný koncert proběhne už 13. dubna v pražském klubu Roxy, je konečně známo! Bude jím britský zpěvák a multi-instrumentalista Ben Mercer, známý pod uměleckým jménem MNRS [“manors”]. Vstupenky na show lze zakoupit v síti Ticketpro.

MNRSMNRS je sólový projekt hudebníka Bena Mercera, který v sobě kumuluje prvky hned několika žánrů. Inspirován elektro-popem, dubem i akustikou vydal na podzim minulého roku debutový singl arms a hned sklidil úspěch v evropských hitparádách. Zatím poslední píseň s názvem coats vyjde chráněnci renomovaného labelu Konkordski žijícímu mezi Londýnem a Berlínem na konci dubna 2014.

Švédská kráska marockého původu Loreen se na své evropské turné vydává 8. dubna z Amsterdamu. Vítězka Eurovize 2012 se v poslední době aktivně angažuje také v oblasti lidských práv. Nedávno podnikla výlet do Afghánistánu a o své zkušenosti se podělila i se švédským královským párem.

Nenechte si ujít skvělou show zpěvačky Loreen podpořenou vystoupením MNRS, která proběhne v neděli 13. dubna v pražském klubu Roxy. Vstupenky v ceně 395,- + poplatky seženete v síti Ticketpro.

 

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *