Menu stránek
Menu kategorií
Předskokany britských The 1975 budou čeští No Distance Paradise!

Předskokany britských The 1975 budou čeští No Distance Paradise!

Máme skvělou zprávu pro fanoušky kvalitní hudby! Nejen, že koncert britských indie-rockerů The 1975 se závratně blíží, ale zároveň mu budou předskakovat vynikající čeští No Distance Paradise! Dnes to oznámil pořadatel koncertu, který proběhne 27. listopadu v pražském Rock Café. Pro The 1975 je to v České republice zastávka již druhá, již dříve předskakovali slavnějším Two Door Cinema Club.

the1975Předkapela No Distance Paradise pochází z Olomouce a hraje příjemný indie-rock, takže se bude s headlinery skvěle doplňovat. V minulosti se projeli po České republice například se Sunshine. Letos vydali svoji debutovou desku s názvem Challenge Gravity. No Distance Paradise jsou slibným jménem tuzemské scény, takže určitě nevynechte jejich show před The 1975!
The 1975 pochází z Velké Británie a právě cestují na evropském a americkém turné. Všechny koncerty v jejich domovské zemi jsou beznadějně vyprodány – tak spěchejte, ať se na výjimečný koncert dostanete i Vy! Věděli jste, že The 1975 letos předskakovali například pro Rolling Stones? Mají velkou budoucnost, tak vzhůru na ně do Rock Café 27. listopadu!
Hlavním mediálním partnerem koncertu je Rádio Expres.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *