Menu stránek
Menu kategorií
Předskokany HOLLYWOOD UNDEAD budou ICON FOR HIRE

Předskokany HOLLYWOOD UNDEAD budou ICON FOR HIRE

Pražské fanoušky přijede v listopadu do Roxy rozehřát americká rocková skupina pocházející ze státu Illinois, ICON FOR HIRE. Jejich debutové album Scripted z roku 2011 se vyšvihlo během prvního týdnu prodeje mezi historicky nejlepší Tooth & Nail Records prvotiny, dostalo se mezi 200 nejlépe hodnocených alb na Billboardu a bylo čtvrtým nejlepším v iTunes Rock chart.

IconFofHireFrontmanka kapely a fashion designérka Ariel se spojila s týmem undergroundových umělců a kreativců, aby dali dohromady klip k “Off With Her Head” z alba Scripted, který získal 200 tisíc shlédnutí hned běhěm prvního týdne od vydání. Se svými videi “Make a Move” a “Get Well,” se stali na YouTube internetovým hitem.

Skupina má za sebou první velké turné a v roce 2013 se přesunula do studia, aby se známým producentem Mikem Greenem (All Time Low, The Wanted, Pierce The Veil) pracovala na nové desce, která vyšla v říjnu minulého roku s názvem “Icon For Hire”.

Stylově se Icon For Hire snaží propojit pop punk s prvky alternativního metalu a elektronické hudby, nicméně sami sebe prezentují především jako skupinu, která má kořeny v rocku.

Listopadový koncert tak slibuje slušnou dávku energických kytar a na pozadí elektronických popových aranží. Vstupenky je možno zakoupit za 495,- Kč v síti Ticketpro nebo Facebooku Fource Entertainment.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one + 14 =