Menu stránek
Menu kategorií
Přijďte podpořit benefici pro LDT Mrákotín

Přijďte podpořit benefici pro LDT Mrákotín

Zdice u Berouna přivítají v sobotu 17. května 2014 první ročník benefiční akce pro Letní Dětský Tábor Mrákotín, kam již několik let jezdí děti a dospívající se zdravotním postižením. LDT Mrákotín má za hlavní cíl co nejvíce přiblížit průběh tábora pro osoby se zdravotním postižením táborům pro zdravé děti a v podobném duchu se ponese také benefice. Půjde o celodenní zábavnou akci pro všechny věkové kategorie, která vám přiblíží svět tak, jak vypadá z perspektivy osob se zdravotním postižením a zároveň vás nebude nudit.

beneficeOd 10:00 hod jsou připravena hudební a taneční vystoupení spolu s doprovodným programem přímo v areálu koupaliště Zdice, kde si budete moci osahat Braillovo písmo, naučit se základy znakové řeči nebo okusit strasti i slasti invalidního vozíku. Pro děti bude připraveno k vyzkoušení několik táborových her.

Ráno začínáme s Litavankou, Macechami a Kouzelnickým duem z Handicap Nadace Srdce, během dne se pak můžete těšit na taneční soubory Betty Dance a Klepeto – několikanásobné mistry ČR v cloggingu. Rozhýbat těla bude možné se zumbou a den bude patřit také populární hudbě. Vystoupí zkušení Hanka Křížková, Standa Hložek a Vítek Fiala (Lokomotiva), z muzikálů budete znát „nejmladšího Ježíše v Evropě“ Michala Skořepu (Jesus Christ Superstar), kterého následují nové naděje v podobě Petra Ševčíka, Lukáše Grünera z X Factoru a Pavla Callty. Nejčerstvějším talentem pak bude mladá zpěvačka Aneta Špačková. Dále se vám představí Dave a Sony spolu s Dominikou Košťálovou a Lukášem Randákem, Těžkej Pokondr Revival, Faux Pas a Five Leaf Clover. Večer pak bude patřit tvrdšímu rocku, který přivezou kapely Los Hrdlos, Tenemit, Tos Neviděls a Syndrom.

V programu máme ještě několik netradičních překvapení, která odtajníme v nejbližších dnech. Petr Kutheil, který bohužel oproti plánu nebude moci vystoupit z důvodu velkého pracovního vytížení, nám jako omluvu věnoval několik raritek, které jistě potěší i ty, kteří se na něj těšili osobně.

Veškeré informace včetně programu pak najdete na oficiální pozvánce k akci na Facebooku na adrese http://www.facebook.com/events/860788037280763/. Více o táboře se můžete dozvědět na www.facebook.com/mrakotin.

Už jen svým příchodem přispějete částkou 150 Kč (dospělí) nebo 80 Kč (děti, studenti, důchodci) na zdárné pokračování tradice LDT Mrákotín a stanete se tak dílkem skládanky. Vstupné je celodenní a platné pro celý areál koupaliště, parkovné zdarma.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three + fourteen =