Menu stránek
Menu kategorií
Proč neoslavit letošního Mikuláše v rockovém stylu?!

Proč neoslavit letošního Mikuláše v rockovém stylu?!

Jak je nadaná nová generace českých rockových muzikantů, si můžete poslechnout 6. prosince v pražském Music City Clubu. Již v 18 hodin zde odstartuje akce s názvem Mikulášské rockcampování. Jak už název napovídá, půjde o přehlídku kapel z takzvaného Rockcampu.

MIKULÁŠSKÉ-ROCKCAMPOVÁNÍ--2013Co je Rockcamp? Letní tábor, na kterém se mladíci neučí rozdělávat oheň, nýbrž pořádně ovládat své hudební nástroje, skládat skladby, improvizovat… To vše i pomocí workshopů legendárních muzikantů, jako je Miloš Dodo Doležal, Blaze Bayley, Kamil Střihavka, Roman Dragoun, David Koller či Klaudius Kryšpín. Letos se tato akce na Seči uskutečnila již počtvrté.

V Music City Clubu vystoupí tři kapely Rockcampu: DMT, BLACK SALAT a NO NOISE. Jako speciální host se od 22.15 představí kultovní smečka MOPED. Tato rock´n´rollová parta funguje již od první poloviny 80. let. Za zmínku určitě stojí, že v ní kdysi působily i takové legendy, jako je Vilda Čok (Pražský výběr) či Karel Adam (Vitacit, Kreyson, Motorband…).

I když jsou muzikanti z Rockcampu teprve na začátku své kariéry, mají za sebou zkušenosti, kterých leckdo nedocílí za celý život. Letos třeba zahráli v Liverpoolu v The Cavern klubu či v Montreux na benefičním koncertu u příležitosti narození Freddie Mercuryho.

Přijďte podpořit mladé a nadějné rockery, o kterých bude v budoucnu možná ještě pořádně slyšet! Vstupné na Mikulášské rockcampování je 69 korun.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *