Projekt Vivaldianno se pro velký zájem překládá do O2 arény

Vivaldianno – projekt hudebního skladatele Michala Dvořáka (Lucie) a houslového virtuosa Jaroslava Svěceného se pro velký zájem přesouvá do pražské O2 arény!
viva_1200x1200_prahaUnikátní vizuální show se světovými sólisty se na příjemné překvapení organizátorů a samotných umělců přesouvá z pražského Fóra Karlín do velké O2 arény. Spojení klasiky a moderní hudby má skutečný ohlas v široké veřejnosti, na představeních se potkávají lidé všech generací.

„O vstupenky byl velký zájem a jelikož chceme, aby si co nejvíc diváků mohlo vychutnat tuto výjimečnou akci, rozhodli jsme se pro změnu místa,“ uvedli organizátoři.

Vivaldianno s podtitulem Město zrcadel je velmi ambiciózním pokračováním projektu Michala Dvořáka (Lucie) a houslového virtuosa Jaroslava Svěceného. Samotné turné je v historii českých a slovenských představení celkově unikátem. Netradičně řešená scéna a velmi silné spojení klasiky s moderními prvky, to všechno v hudebním doprovodu světové hráčské elity samo o sobě slibuje jedinečný zážitek.

„Projekt má rok od roku větší ambice, začali jsme v mnohem menších prostorách před několika lety a vzhledem k velkému ohlasu publika jsme se nebáli přistoupit na tak odvážný krok jakým je naplnění pražské O2 arény. Vivaldianno se rok od roku formuje, doplňuje zajímavými lidmi a uměleckými prvky. Zájem diváků je vždy hnacím motorem. Dodává nám obrovskou chuť a odvahu, zároveň chceme dát prostor každému, kdo má o show zájem, “ hovoří autor projektu Michal Dvořák. Na exkluzivní show v pražské O2 aréně budou hostovat hvězdy světového formátu – Li Chuan Yun (CHN) – geniální čínský houslista, který hraje na housle od svých tří let a Tina Guo (USA) – famózní hráčka na akustické cello. Zahrála si mimo jiné s hvězdami jako Carlos Santana, Foo Fighters nebo Peter Gabriel.

VIVALDIANNO 2015 – MĚSTO ZRCADEL – KONCERTNÍ TURNÉ

  • 4. 6. 2015 Bratislava, Hala Istropolis
  • 6. 6. 2015 Ostrava, Hala Gong
  • 8. 6. 2015 Brno, Hala Rondo
  • 10. 6. 2015 Praha, O2 Aréna
  • 11. 6. 2015 Plzeň, Hala TJ Lokomotiva