Menu stránek
Menu kategorií
Prvotřídní rockové smečky Pavic a Noise From Nowhere se chystají do Čech a na Slovensko

Prvotřídní rockové smečky Pavic a Noise From Nowhere se chystají do Čech a na Slovensko

Když v roce 2005 vydali italští rockeři Pavic debutové album Taste Some Liberty, způsobili ve své zemi nemalý rozruch. Není se čemu divit, přišli s energickou a zvukově precizní nahrávkou, která se vyrovnala i světovým hvězdám. Aby toho nebylo málo, ve studiu si zahostovali i legendární muzikanti, jako jsou Kee Marcelo či Tony Franklin. Pavic od té doby šlapou jako hodinky (i přes menší pauzu) a studiové kvality potvrzují také na koncertech. Přesvědčit se můžete i vy! 5. září kluci zahrají v Bratislavě, o den později v Trnavě a 7. září v Opavě.

PavicAby toho nebylo málo, společně s Pavic dorazí stejně tak dobří krajané Noise From Nowhere. Tato výborná kombinace dostane do kolen všechny fanoušky rockové alternativy, post-grunge, ale i melodického metalu. Máte rádi Alter Bridge, Nickelback či Soundgarden? Jste na správné adrese!

Pavic letos vydali skvělou fošnu Is War The Answer, která je jejich prozatímním vrcholem. Vynikající produkce, emoce, hitové refrény, profesionální hudební výkon… K hitovkám In Your Eyes a Song For The Rain vznikly i videoklipy! Mrkněte a přijďte zapařit alespoň na jednu z plánovaných zastávek. Bude to stát za to! Na koncertech se představí i místní support. V Opavě akci odstartuje maďarská metalcore partička The Unbroken Promise.

Turné:

  •  5. 9. – Bratislava (SK), British Rock Stars
  • 6. 9. – Trnava (SK), Art Klub
  • 7. 9. – Opava (CZ), Music Bar Jam

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × five =