Menu stránek
Menu kategorií
Rapper Big Sean se představí jako součást Excelent Jukebox

Rapper Big Sean se představí jako součást Excelent Jukebox

Koncertní série Excelent Jukebox se opět může pyšnit zajímavým přírůstkem. Americký rapper Big Sean se totiž v rámci této série představí v pražském Lucerna Music Baru 14. 6. 2015. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut.cz a Ticketpro od pátku 13. března.

BigSeanBig Sean je ve světě rapu pojem – kluk z Detroitu, který neváhal jet před budovu rádia, kde dělal rozhovor Kanye West, aby mu vnutil své demo, který to dotáhl na celosvětově uznávaného rappera, který má na kontě tři alba a několik nominací a výher v prestižních anketách – Grammy, MTV, BET, Billboard. Právě jeho neodbytnost Westa zaujala a nakonec Big Seana zrekrutoval pro svůj label GOOD Music.

Big Sean navíc přiváží i novou desku s názvem Dark Sky Paradise, která vyšla 24. února 2015. Okamžitě po vydání se deska vyšplhala na vrchol žebříčku časopisu Billboard, a není se čemu divit , stačí zmínit jména jako Kanye West, Drake, Ty Dolla Sign, DJ Mustard, Ariana Grande nebo Travi$ Scott – ti všichni se na desce podíleli a pracovali.

Rozhodně je tedy na co se těšit, protože koncerty Big Seana jsou proslavené přívalem energie. Lucerna Music Bar se tedy bude otřásat v základech – už 14. 6. v rámci série Excelent Jukebox. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut a Ticketpro za 520 Kč plus poplatky.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty + 11 =