Menu stránek
Menu kategorií
Royal T na Beats.PM session #6!

Royal T na Beats.PM session #6!

Už 4. 4. se v Yes klubu odehraje další díl akce ze série Beats.PM session, na které tentokrát přijal pozvání britský producent a DJ, Royal T.

beats.pmHlavní host večera, Royal T, je jedním z klíčových představitelů aktuálního UK soundu, jehož produkce v sobě kombinuje to nejlepší z UKG vibu se syrovým, temným grime zvukem. Od roku 2009 vydal releasy na labelech jako Butterz, Rinse a No Hats No Hoods, a spolupracoval se jmény jako Roska nebo P Money. Jeho hudba je hodně variabilní, nezůstává u jednoho – mezi jeho posledními releasy najdete jak svůdný, ass-shaking 2-step remix v podobě tracku Addiction, tak i tvrdé zapalovače parketu jako I Know You Want Me. Pravidelně hraje na the-one-and-only rádiu, Rinse FM. Line-up doplní přední postava grime scény v ČR, Smack. A51 player, MC i DJ kterého není potřeba dále představovat, a který vystoupí v dj setu. Poslední Smackovo vystoupení na Beats.PM session neznamenalo nic jiného než absolutní fire, takže očekávejte big things. Hosty nepodpoří nikdo jiný nez rezidenti Beats.PM, Vidras a Drumax. C.Monts na mikrofonu!

Beats.PM session je hlavní večer projektu Beats.PM, pořádán ve spolupráci s Fource Entertainment.  Zaměřuje se na kvalitní elektronickou hudbu, a slouží jako showcase toho nejlepšího z house, přes garage a grime až po techno.

Vstup na akci s registrací na http://party.beats.pm pouze za 100 Kč. V den konání akce 150 Kč.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *