Menu stránek
Menu kategorií
Rozpustilé švédské DJky Icona Pop zamíří v říjnu do Prahy

Rozpustilé švédské DJky Icona Pop zamíří v říjnu do Prahy

Švédská dvojice DJek vystupující pod jménem ICONA POP prýští odvážnou směsicí elektronického popu, indie a punku, a v Praze se představí vůbec poprvé 26. října v Paláci Akropolis. ICONA POP omámily hudební scénu loni v létě se svojí hitovkou I LOVE IT. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od 5. července.

IconaPopICONA POP jsou dvě DJky, Caroline Hjelt a Aino Jawo, pocházející ze švédského Stockholmu. Momentálně však tvoří svoji hudbu střídavě v New Yorku a Los Angeles. Duo už vydalo dvě EP a jedno studiové album a dále poctivě pracují na dalších hitech. Hitovka I LOVE IT se objevila také např. v počítačové hře NEED FOR SPEED: MOST WANTED, v německé televizní reklamě na Coca-Colu a stala se z ní i průvodní skladba jedné z amerických reality shows – však má také přes 25 miliónů shlédnutí na YouTube a bezpočet remixů!

“Moc nás těší, že se nám podaří do ČR dovézt právě ICONA POP. DJky se jedna bez druhé neobejdou nejen co se vokálů týká – však se také seznámily na jedné houseparty, padly si do oka a další den na to založily kapelu. Jejich letní hitovku zná snad každý, ale je v nich mnohem víc, než přímočarý pop – experimentují, navazují zajímavé spolupráce s jinými umělci. Bude se nač těšit, protože v Akropoli zaručeně připraví pořádnou párty!” vyjádřil se k vystoupení ICONA POP jeden ze zástupců pořadatelské agentury Fource Entertainment.

Nepropásněte tuhle parádní akci – zajistěte si své vstupenky již teď v síti Ticketpro! Vstupenky stojí 495.- Kč (včetně poplatků) a v prodeji jsou od 5. července.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *