Menu stránek
Menu kategorií
Seznamte se – festival Badys Fest

Seznamte se – festival Badys Fest

Skupina Badys se pustila do nového projektu, jako sdružení BADYS o. s., pořádá první ročník festovalu Badys Fest, který má ambice se stát každoročním oblíbeným svátkem rocku kousek od Prahy v Nučicích na hřišti SOKOL Nučice. Vše začne 15. 6. 2013 od 13:00 hod!

BudyPlakát A3 Final Tento festival bude nejen zvát ty největší a nejznámější kapely u nás a v budoucnu snad i ze zahraničí, ale i regionální a začínající kapely, kterým tak pomůžeme v růstu do budoucna. V neposlední řadě, také část výtěžku bude každoročně putovat na dobročinné účely. Pevně věříme, že na náš festival si každým rokem najde cestu stále více lidí a v budoucnu se stane jedním z prestižních festivalů v České republice.

Příznivci rockové hudby se mohou těšit na pořádající kapelu Badys, dále pak Krucipüsk, The Antennas, Moped, BlackHill, Artur, Psí kšíry nebo Index. Vstupenky jsou v předprodeji za 210,-Kč v pizzerii PIZZA 66 v Rudné, v restauraci „Na Staré“ v Nučicích, na místě potom za 250,-Kč.

Dostupnost je tam velmi dobrá, 10 minut autem od metra Zličín, MHD autobusy, nebo i vlakem. Postaráno tam bude o každého účastníka a návštěvníka festivalu v míře vrchovaté, díky naším partnerům v oblasti gastronomické, obchodní, IT, mediální a kulturní.

Více informací nejdete na zatím připravovaných stránkách festivalu www.badysfest.cz.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *