Slovensko vs. Česko – už za měsíc v Chapeau Rouge

Ať už vás baví rock´n´roll, rock nebo kvalitní elektronika, na velkém slovensko-českém mejdanu si přijdete na své. Přijde víc Čechů nebo Slováků? A která kapela bude mít pod pódiem větší kotel? To se dozvíme už v sobotu 12. října 2013 v předním pražském klubu Chapeau Rouge.

antoinesNa úvod vás rozhýbe slovensko-francouzsko-česká formace Antoines. Tomáš Zámožník (Hudba z Marsu) a Marek Gregor (Lavagrance) do vás nahustí svůj pop-rock nebo rock-pop, to záleží na vašem úhlu pohledu. Jistotou ale je, že tihle Pražáci vás nenechají jen tak postávat!

Chiki Liki Tu-A je kapela z Prešova, která během své více než osmnáct let dlouhé kariéry chiki_liki_tu-aodehrála přes tisíc koncertů v klubech, ale i na velkých festivalech ve více než patnácti zemích světa. V říjnu ukážou Praze, jak se hraje alternativní rock na východě Slovenska.

O nezapomenutelnou afterparty se postarají dva členové profláknuté české elektronické kapely: Hiffi a Jacob ze Skyline se svým DJským setem. Díky jejich pravidelným mejdanům už každý ví, že tahle dvojice na nikom nenechá nit suchou!

Česko-slovenská party roku se koná už 12. října v klubu Chapeau Rouge v historickém centru Prahy. Přijď si se Slovákama vyříkat rozdíl mezi zelím a kapustou!