Menu stránek
Menu kategorií
Toxique rozparádí odrostlé děti

Toxique rozparádí odrostlé děti

Po mnoha měsících vymetání večírků a popojíždění po D1 vydávají TOXIQUE své třetí řadové album pod názvem Tips For Grown Up Kids. Na zvuku nového alba zanechala nesmazatelnou stopu nová zkušenost s DJingem, který kapela v poslední době rozjíždí v rámci svých koncertů. K soundu nové desky TOXIQUE dodávají: “Tuhle desku doporučujeme poslouchat s rukama nahoře a s partičkou těch nejzvrhlejších kámošů!”

Aby se necítili opuštěně, pozvali si do studia pár kumpánů, se kterými za nocí běsnili kolem mixážního pultu a den za dnem pustošili studio SONO, kde “natáčení” probíhalo. Mezi největší energetické držáky patřila hlavně půvabná Ewa Farná, zřejmě pro svůj nízký věk a dobrou životosprávu. Kapelu přijel podpořit také ostrovní zpěvák s dokonale charismatickým hlasem Justin Lavash. O grafickou podobu alba se mezitím v povzdálí starali fenomenální ExLovers.

Prvním singlem desky se stala píseň Toxique Girls, ve které se Klára s Ewou utkají ve smrtícím rapovém battlu. Klip, který bude mít svou premiéru v polovině února vznikal v magickém období babího léta a režisér Boo Dya, jeden z mála členů štábu, kteří natáčení přečkali bez úhony, o něm říká: “Byla to nonstop jízda v hippie stylu a to asi mluví za vše. Na ten klip se těšte, bude to pestrý!”

Jak už to tak bývá, s novou deskou příchází také milá povinnost mega oslavičky ve formě křtu – ten si TOXIQUE vychutnají 7. března v pražském Lucerna Music Baru. Večer bude vyjímečný také tím, že během něj TOXIQUE oslaví své páté narozeniny – téměř na den přesně! Ten kdo tuhle party prošvihne, dostane šanci kapelu vidět také na těchto místech:

Vratislavice, KC 23. 2.
České Budějovice, Slavie 2. 3.
Praha, Lucerna Music Bar 7. 3.
Plzeň, Buena Vista 15. 3.
Český Krumlov, Antré 17. 3.
Brno, Metro Music Club 21. 3.
Děčín, Le Garage Noir 23. 3.
Vysoké Mýto, M-klub 24. 3.
Kralupy nad Vltavou, Springfest 31. 3.
Sušice, Tradiční kloub 7. 4.
Ostrava, Barrák 19. 4.
Zlín, Golem 20. 4.
Karlovy Vary, Lidový dům 21. 4.
Olomouc, U-klub 25. 4.

Zdroj: Toxique.cz

Foto: Toxique.cz

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × one =